Co zażywa najbardziej rozpoznawalny zawodnik MMA na świecie? Z jaką marką jest związany? Charakterystyka bohatera oraz kilka słów o suplementacji mistrza przed jego walką z Floydem Mayweatherem.

Poziom sportowy Conora jest równie bezsprzecznie wysoki co wartość marketingowa jego nazwiska. Jego styl poruszania się, zadawania ciosów czy kończenia rywali – wszystko jest w nim unikalne. Nie ma drugiego takiego zawodnika.

Pełny artykuł dostępny pod adresem: https://sklep.mmarocks.pl/Conor-McGregor

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. ''Co prawda później Conor zaliczył pierwszą porażkę w UFC, gdy zmierzył się w wadzę wyżej z Natem Diazem, ale już w kolejnej walce zrewanżował się Nate'owi i wygrał jednogłośnie na punkty.''Conor McGregor def. Nate Diaz via majority decision (48-47, 47-47, 48-47)

  2. Właśnie, myślę że reklama na fejsie dużo by dała, nawet jakieś posty sponsorowane, kurde przecież macie kontakt z Fachowcem 🙂  następny temat może być "Suplementacja Popka, jakie białko by stać się takim dzikiem" . 😉

  3. Ano, też bym to rozdzielił, takie łączenie strony branżowej ze sklepem powoduje lekkie zamieszanie, a główna w sumie już prawie jak sklep wygląda. Do tego reklamują się u was jakieś inne sklepy. Nie wiem co na to inni potencjalni reklamodawcy, ale ja bym się zastanowił czy to dobrze dla mnie reklamować się na stronie sklepu. Ale ja chuja wiem i chuj mi do tego, pewnie wiecie co robicie 😀

  4. Mi prywatnie suplementy BSN nie podeszly, ProSupps czy Magnum Nutraceuticals duzo lepsze, ale Magnum w PL niedostepne , przewidujecie jakies zamowienia tegoż koncernu?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.