Wczoraj w mediach pojawiła się informacja o tym, że była pięściarka, a obecnie dziennikarka Polsat Sport Karolina Owczarz ma zamiar zadebiutować w MMA. Nie znamy jeszcze daty oraz miejsca jej pierwszej walki, ale wiemy już kto będzie ją reprezentował jako manager. Owczarz dołączyła do grupy Shocker MMA, której założycielem jest Artur Ostaszewski.

Znamy się z Karoliną już jakiś czas, więc nasza współpraca narodziła się niejako naturalnie. Gdy dowiedziałem się od Karoliny, że MMA chodzi jej po głowie, zadeklarowałem swoją pomoc w kwestiach menadżerskich. Uzgodniliśmy, że gdy zdecyduje się Ona postawić w stu procentach na MMA, ja zajmę się jej karierą sportową i kompleksową obsługą menadżerską. Nastał ten moment, ruszamy więc z kopyta i czekamy na rozwój sytuacji na wszelkich polach. W najbliższym czasie moim zadaniem będzie zorganizowanie Karolinie możliwie najlepszego startu w tym sporcie. Od każdej strony – kontraktowej, finansowej, klubowej, sponsorskiej i promocyjnej. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do współpracy, jak i samej kariery Karoliny, gdyż wiem, że daje z siebie wszystko na treningach i ma ogromne serce do walki. Jestem przekonany, że może osiągnąć bardzo dużo w MMA i zaskoczy umiejętnościami jeszcze niejedną rywalkę. Przyszły rok będzie nasz!

Pod skrzydłami Ostaszewskiego znajdują się już m.in. Piotr Strus, Tomasz Oświeciński i Marcin Różalski. Grupa Shocker MMA rozpoczęła w tym tygodniu również współpracę z Łukaszem Pośnikiem, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie sponsorów dla zawodników.

3 KOMENTARZE

  1. Kręciła się przy galach KSW jak reporterka. A dodatkowo jest śliczna = debiut w KRSONE pewnie niebawem 😛

  2. Gdyby nie Różi i Piotrek to mogłoby się nazywać Celebriti MMA :mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.