Wczoraj w mediach pojawiła się informacja o tym, że była pięściarka, a obecnie dziennikarka Polsat Sport Karolina Owczarz ma zamiar zadebiutować w MMA. Nie znamy jeszcze daty oraz miejsca jej pierwszej walki, ale wiemy już kto będzie ją reprezentował jako manager. Owczarz dołączyła do grupy Shocker MMA, której założycielem jest Artur Ostaszewski.

Znamy się z Karoliną już jakiś czas, więc nasza współpraca narodziła się niejako naturalnie. Gdy dowiedziałem się od Karoliny, że MMA chodzi jej po głowie, zadeklarowałem swoją pomoc w kwestiach menadżerskich. Uzgodniliśmy, że gdy zdecyduje się Ona postawić w stu procentach na MMA, ja zajmę się jej karierą sportową i kompleksową obsługą menadżerską. Nastał ten moment, ruszamy więc z kopyta i czekamy na rozwój sytuacji na wszelkich polach. W najbliższym czasie moim zadaniem będzie zorganizowanie Karolinie możliwie najlepszego startu w tym sporcie. Od każdej strony – kontraktowej, finansowej, klubowej, sponsorskiej i promocyjnej. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do współpracy, jak i samej kariery Karoliny, gdyż wiem, że daje z siebie wszystko na treningach i ma ogromne serce do walki. Jestem przekonany, że może osiągnąć bardzo dużo w MMA i zaskoczy umiejętnościami jeszcze niejedną rywalkę. Przyszły rok będzie nasz!

🔥Karolina Owczarz w Shocker MMA🔥Bardzo miło nam poinformować, że pierwszą Kobietą w teamie Shocker MMA Solutions jest…

Publiée par Shocker MMA sur Mardi 7 novembre 2017

Pod skrzydłami Ostaszewskiego znajdują się już m.in. Piotr Strus, Tomasz Oświeciński i Marcin Różalski. Grupa Shocker MMA rozpoczęła w tym tygodniu również współpracę z Łukaszem Pośnikiem, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie sponsorów dla zawodników.

35 KOMENTARZE

 1. Kręciła się przy galach KSW jak reporterka. A dodatkowo jest śliczna = debiut w KRSONE pewnie niebawem 😛

 2. Dziwne że zwykły żółwik na zdjęciu a nie układ palców do którego zobowiązuje nazwa grupy Shocker 😉

 3. Z Lubonska nie wyszlo to moze z Owczarz. Jedno pewnie ta lepiej wypadnie przed kamerami no i ma wieksze "oczy"  od lubonskiej :kis:

 4. Kibicowałbym, ale nie mogę, bo się spruła w wywiadzie, że zawodnik przeklina w geście triumfu. Delikatna taka a do mma się pcha, ojej… ; c

 5. dodaje do obserwowanych. Ćwiczyła już pod MMA? Jakieś BJJ czy coś? Co gdzie kiedy i z kim? No i kiedy wywiad na Rocksach?

  Tyle pytań bez odpowiedzi…

 6. Ostatania walka w 2012 widac dziewczyna trzyma forme… :mjsmile:

  Wygrana z laska ktora urwala sie innej bajki i to przez decyzje.

  Jak pojdzie to Ksw to kawul bedzie sie musial duzo napocic w procesie " budowania bohatera":beczka:

 7. Ludzie no wiadomo, że boksowała. Dobrze, że idzie za modą bo mma jest lepsiejsze od boksu. Jeden przychodzi z judo inny z zapasów a dziewczyna z boksu wiec nie widzę problemu.

 8. Ludzie no wiadomo, że boksowała. Dobrze, że idzie za modą bo mma jest lepsiejsze od boksu. Jeden przychodzi z judo inny z zapasów a dziewczyna z boksu wiec nie widzę problemu.

  Nie slayszales ,ze po wystepie Rudego irlandczyka w boksie polowa mma juz deklaruje check w walk na piesci, a Danka chce robic gale bokserskie.. swiat sie zmienia..

 9. Kręciła się przy galach KSW jak reporterka. A dodatkowo jest śliczna = debiut w KRSONE pewnie niebawem 😛

  KRSONE :mamed::mamed::mamed::mamed::mamed:

 10. dodaje do obserwowanych. Ćwiczyła już pod MMA? Jakieś BJJ czy coś? Co gdzie kiedy i z kim? No i kiedy wywiad na Rocksach?

  Tyle pytań bez odpowiedzi…

  Mma, zapasy w wca, bjj w goriili, boksy ze Zbychem Raubo na legii, ogolnie trenuje przekrojowo juz od dawna, jeszcze zanim s4 sie rozpadlo wrzucala foty po treningach

 11. dodaje do obserwowanych. Ćwiczyła już pod MMA? Jakieś BJJ czy coś? Co gdzie kiedy i z kim? No i kiedy wywiad na Rocksach?

  Tyle pytań bez odpowiedzi…

  Karolina była zawodową, bardzo perspektywiczną bokserką. Brała nawet udział w żeńskim odpowiedniku Contendera. Od dłuższego czasu trenuje przekrojowo boks, bjj i chyba od niedawna kickboxing

 12. Widze ze ta grupa menadzerska gustuje we frekach… Pewnie niedługo ta grupa się rozrośnie znając popyt cyrkowców na takie wynalazki…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.