Jak informuje rosyjski portal www.allboxing.ru, Sergei Kharitonov podpisał umowę z ekipą Baku Fires, w ramach tego kontraktu będzie uczestniczył w turnieju bokserskim World Series of Boxing (WSB). Kharitonov po powrocie z Tajlandii, gdzie przebywał razem z całym teamem Golden Glory rozpoczął w Rosji treningi boksu. A pierwsza walka Sergeia odbędzie się już 19 marca. Rywalem Rosjanina ma być reprezentant Ghany – Avuson Jekeni, występujący w barwach chińskiego Beijing Dragons. Walka Kharitonov-Jekeni odbędzie się w kategorii ciężkiej (powyżej 91 kg). Sergei Kharitonov to przede wszystkim zawodnik MMA, jednakże w boksie nie należy do nowicjuszy. Jest rosyjskim mistrzem boksu klasy międzynarodowej oraz srebrnym medalistą mistrzostw Rosji. Ponadto wielokrotnym zwycięzcą turniejów kickboxingu, combat sambo czy innych wojskowych systemów walki wręcz.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

8 KOMENTARZE

  1. 20 marca będzie dużo wyników – sobota mocno obsadzona w świecie walk

  2. hm czyli to dlatego arlovski przegrał bo on oszukiwał i umiał uderzać a andrei nie wiedział !

  3. tak w trakcie turnieju? choć drugie ćwierćfinały podobno w czerwcu, a co dopiero półfinały gdzie on zawalczy… chaos w tym strikeforce

  4. Patrząc na to jak porusza się w klatce ciężko jest mi wyobrazić go sobie w starciu z jakimkolwiek bardziej ogarniętym bokserem – amatorskie sukcesy Siergieja to już naprawdę zamierzchła przeszłość.

  5. MIedziak mam pytanie kiedyś to było poruszone z jakiej japońskiej animacji jest ten Silva w Twoim avatarze ?

  6. uhasz z Tygrysiej Maski
    Kharitonov ma niezłą stójkę, poza tym trzeba próbować nowych doświadczeń! BTW ale zajebisty weekend dla fanów sportów walki, cannot wait to see all those fights!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.