Nightmare of Battle donosi, że Sengoku wreszcie dobiło swego i zawarło umowę na transmitowanie gali z TV Tokyo. Na początek, 27 września, ta stacja wyemituje godzinny program o pierwszych czterech galach Sengoku. Od 6 Października na antenie pojawi się cotygodniowy 25-minutowy program zapewne zbliżony formułą (i czasem emisji – od 0:35 do 1 w nocy) do Strikeforce na NBC. Wreszcie Tokyo TV przeznaczy przynajmniej 2 godzinny blok na transmisję noworocznej gali Sengoku zaplanowanej na 4 stycznia.

TV Tokyo to najmniejsza z ogólnodostępnych stacji telewizyjnych w Japonii ale i tak oferuje Sengoku znacznie większą „widoczność” niż dostępność tylko przez pay-per-view, które w Japonii średnio się przyjęło. TV Tokyo ma też ten plus, że jako zawsze ostatnia stacja jeśli chodzi o oglądalność nie będzie wywierać na szefów World Victory Road presji związanej ze słupkami jaka udziela się DREAM ze strony TBS.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.