Sengoku ogłosiło dzisiaj w trakcie dzisiejszej gali, że na kolejnej Sengoku 11, 7 listopada w Saitamie jeden z najlepszych piórkowych na świecie Hatsu Hioki (MMA 20-3-2, 5 w rankingu MMARocks) zmierzy się z Michihiro Omigawą (MMA 7-8-1). Pojedynek najprawdopodobniej wyłoni pierwszego pretendenta do tytułu w wadze piórkowej Sengoku, który należy do Masanori Kandehary.

Obaj zawodnicy powinni byli się zmierzyć w finale Grand Prix w wadze piórkowej na Sengoku 9. Niestety Hioki w półfinałowej potyczce z Kaneharą doznał wstrząśnienia mózgu, do tytułowe starcia trafił w zastępstwie jego rywal, który niespodziewanie pokonał w nim Omigawę.

Jednocześnie NightmareofBattle informuje, że kontrakt z Sengoku podpisał zwycięzca zeszłorocznego Grand Prix Cage Force w wadze piórkowej Yuji Hoshino (MMA 16-7-7). Hoshino zadebiutuje w organizacji najprawdopodobniej też na Sengoku 11 przeciwko Marlonowi Sandro (MMA 14-1).

Rozpiska Sengoku 11.

Pozostając przy Sengoku, dzisiaj ogłoszono termin gali sylwestrowej. Sengoku Raiden Championship odbędzie się w tym samym czasie co K-1 Dynamite, 31 grudnia. Jedynym ogłoszonym pojedynkiem jest na razie debiut Satoshi Ishiiego przeciwko Hidehiko Yoshidzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.