Sebastian Przybysz w ostatnim czasie przebywał a Tajlandii, gdzie trenował. Po powrocie do Polski zapowiedział, że w kolejnej walce dla KSW stanie do rywalizacji o pas mistrzowski wagi koguciej.

Podczas gali KSW 86, która odbyła się 16 września 2023 roku we Wrocławiu, Sebastian Przybysz zmierzył się z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie po nielegalnym kopnięciu na głowę w wykonaniu Wikłacza. Przybysz nie mógł kontynuować walki, Wikłacz za swoją akcję stracił dwa punkty, a konfrontacja zakończyła się techniczną decyzją sędziowską i remisem. Teraz Sebastian w programie MMA Studio zapowiedział, że w kolejnym pojedynku stanie do walki o pas.

Mam obiecaną walkę o pas, więc będę walczyć o pas. (…) Ze względu na to, że wszyscy wiedzą jak skończyła się poprzednia walka, jakie były kontrowersje, mam zagwarantowane, że kolejna moja walka jest o pas, że będę znowu o niego walczyć. Ja się tego trzymam.

W międzyczasie Jakub Wikłacz, aktualny czempion, stanie do obrony tytułu przeciwko Zuriko Jojule.  Do pojedynku dojdzie podczas gali XTB KSW 92 odbędzie się 16 marca w Arenie Gorzów. Przybysz ma zmierzyć się z wygranym tego pojedynku, a typuje w nim:

Myślę, że Jakub Wikłacz wygra.

Przed ostatnią walką z Jakubem Wikłaczem Sebastian Przybysz na gali KSW 82 pokonał doświadczonego Filipa Macka, a następnie, podczas KSW 84, reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia poddał Islama Djabrailova, mistrza wagi koguciej niemieckiej organizacji We Love MMA. Przybysz ma na swoim koncie szesnaście stoczonych pojedynków, z których wygrał dwanaście.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,089 polubień

Sebastian Przybysz w ostatnim czasie przebywał a Tajlandii, gdzie trenował. Po powrocie do Polski zapowiedział, że w kolejnej walce dla KSW stanie do rywalizacji o pas mistrzowski wagi koguciej. Podczas gali KSW 86, która odbyła się 16 września 2023 roku we Wrocławiu, Sebastian Przybysz zmierzył się z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie po […]

Odpowiedz polub

click to expand...