Sebastian Przybysz zakończył najtrudniejszy okres przygotowań do walki, którą stoczy 13 maja podczas gali KSW 82.

Sebastian Przybysz, były mistrz wagi koguciej KSW i numer jeden rankingu tej kategorii wagowej, powróci do okrągłej klatki podczas gali KSW 82. Jego rywalem będzie debiutujący w KSW czeskich zawodników, Filip Macek.

Sebastian Przybysz poinformował fanów, że zakończył najcięższą część przygotowań do pojedynku i przy okazji opublikował materiały wideo, w których zaprezentował fragmenty swoich treningów. Pokazał również jak wygląda jego dzień w czasie obozu przygotowawczego.

Sebastian Przybysz ma za sobą dziewięć walk stoczonych dla organizacji KSW. Pas mistrzowski zdobył podczas gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł. Popularny „Sebić” obronił pas dwa raz, jednak w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Jakuba Wikłacza i zejść z tronu wagi koguciej. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia słynie nie tylko ze swoich fenomenalnych umiejętności, ale też z efektownego stylu walki. Do tej pory zdobył pięć bonusów za najlepsze walki wieczoru, raz został nagrodzony za najlepszy nokaut, a dwa razy za najlepsze poddanie. Dwa razy zdobył też prestiżową statuetką Heraklesa – raz za najlepsze poddanie i raz najlepszą walkę roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Maximum FC
Featherweight

1,460 komentarzy 3,201 polubień

Wracaj po swoje Seba.

Odpowiedz polub