kotwica

W piątek odbyła się gala Pit Cage Fighting 15, podczas której nie zabrakło walk zawodników reprezentujących Polskę.

W walce wieczoru trzecie zwycięstwo z rzędu odnotował Sebastian Kotwica (7-2, #11 w Rankingu PL), który łokciami w parterze odprawił Semena Tyrlyę.

W karcie walk zobaczyliśmy również trzech reprezentantów Szkoły Walki Drwala, ich starcia rozegrane były jako występy amatorskie – Dawid Błachut w pierwszej rundzie poddał duszeniem trójkątnym Ladislava Kokyego, Hubert Bodek w trzeciej rundzie przez TKO odprawił Patrika Janosa, a Dominik Wydra po dogrywce przegrał decyzją sędziów z Marosem Krsiakem.

6 KOMENTARZE

  1. Chciał powalczyc w stójce, nie rzucał sie po nogi od razu, a w parterze z góry to już nie było innej opcji jak tylko egzekucja. Sędzia mógł przerwać to wcześniej, rywal nie odpowiadał, a Kotwica naparzał jak drwal w drzewo. Czekam teraz na mocniejsze nazwisko dla Seby. Powodzenia !

  2. Z reguly przezywam zagraniczne wystepy Polakow ponad miare. Tym razem mi ciezko, bo choc Sebastian to bez watpienia utalentowany zawodnik, to ciezko o ekscytacje po zwyciestwach nad takimi rywalami. Czekam, tak samo jak pewnie sam Kotwica, na powazniejsze wyzwania.

  3. Ładne sprowadzenia i kontrola w parterze. Sędzia mógł przerwać jak rywal był w żółwiu i już nie odpowiadał. Czekam na konfrontację Sebastiana z kimś bardziej wymagającym bo takich rywali to rozjeżdża bez problemu.

  4. Kotwica ma chyba pecha do rywali. Po raz kolejny przeciwnik wypada mu na krótko przed walką. Z tego co wiem, były propozycje naprawdę mocnych rywali, ale z różnych przyczyn jak dochodziło do formalności to odmawiali walki. Ciekawostka z szatni – rywal, z którym pierwotnie miał się zmierzyć Kotwica przyszedł i przeprosił, że nie podjął rękawicy (tutaj chodziło o wagę). Szacun mimo wszystko dla Semena, że zgodził się na walkę. No i myślę, że naprawdę warto śledzić Kotwicę, bo 2017 może być interesujący. Poza tym, Sebastian jest jednym z młodszych piórkowych, więc "będą z niego ludzie" 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.