Poznaliśmy przeciwnika, z którym skrzyżuje rękawice Sebastian Kotwica (10-2, #9 w Rankingu PL) podczas listopadowego Wieczoru Walk R8 w Krakowie. Rywalem zawodnika trenującego w Szkole Walki Drwala i JacksonWink MMA będzie Elison Goncalvez (7-3). Jak czytamy w informacji prasowej, znalezienie rywala dla Polaka po raz kolejny było trudnym zadaniem. Naszemu portalowi udało się jednak dowiedzieć od osób odpowiedzialnych za karierę Polaka, że wkrótce szykuje się dla niego duża walka o pas (nie w Polsce), dlatego też listopadowy występ będzie dla Kotwicy odpowiednim przed jednym z najważniejszych pojedynków w karierze.

Informacja prasowa:

Znalezienie mocnego rywala dla Sebastiana Kotwicy to nie jest prosta sprawa. Przekonaliśmy się o tym przed tą galą. Wielu zawodników z bardzo dobrymi rekordami przyjmowało walkę, a potem zmieniało zdanie. Na tym etapie kariery Sebastian chce już walczyć tylko z takimi zawodnikami i od razu zgadzał się na każdego rywala. Kolejne wizyty w JacksonWink MMA i treningi ze światową czołówką upewniają go w tym, że jest już gotowy na starcia z topowymi rywalami. Swoim występem 4 listopada chce tę gotowość potwierdzić jeszcze mocniej i efektowniej.

Przeciwnikiem Kotwicy będzie reprezentant Brazylii, Elison Goncalvez, który nad podjęciem tego wyzwania nie zastanawiał się podobno ani chwili. Jak sam zapewnia, takie starcia, z ofensywnie walczącymi zawodnikami lubi najbardziej. Mniej taktyki, a więcej żywiołu walki. Na tym mu zależy i do takiej potyczki będzie chciał nakłonić Kotwicę. „Baiano”, który na swoim koncie ma siedem zwycięstw i trzy porażki, jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem i to właśnie swoją twardość i waleczność uznaje za swoje największe atuty. Zawodnik z Brazylii podkreśla, że ta walka to dla niego ogromna szansa i przyjedzie do Krakowa po zwycięstwo.

Zapowiada się zatem niezwykle ciekawa walka jednego z największych polskich prospektów z twardym i ambitnym Brazylijczykiem!

Karta główna Wieczoru Walk R8

Boks 88 kg – Tomasz „Gorilla” Drwal vs Vasil Ducar
MMA 66 kg – Sebastian Kotwica (10-2) vs Elison Goncalvez (7-3)
MMA 84 kg – Michał Bobrowski (6-0) vs Vitor Nobrega (18-10)
MMA 120 kg – Łukasz Brzeski (3-0) vs Grzegorz Ciepliński (6-6)
MMA 61 kg – Jakub Jerzuchowski (1-2) vs Miroslav Holub (0-0)

Bilety są jeszcze w sprzedaży! Dostępna jest już pełna pula biletów na to wydarzenie. Ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie. Bilety można rezerwować mailowo: [email protected] lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431.
Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.