• Mówiłem o tym zaraz po walce. Jest to dziewczyna z Kraśnika, która właśnie teraz toczy swoją najważniejszą walkę i potrzebuje naszego wsparcia. Ja też proszę Was o to wsparcie. Nie potrzeba wiele, poświęćcie tylko chwilę swojej uwagi i udostępniajcie tę aukcję dalej! Oczywiście jeśli będziecie chcieli wziąć w niej udział i wylicytować koszulkę to super, jeśli w jakiś inny sposób pomożecie Angelice to jeszcze lepiej! Będę Wam bardzo wdzięczny – napisał na swoim Facebooku Sebastian Kotwica, udostępniając aukcję charytatywną na rzecz Angeliki.

Pieniądze ze sprzedaży koszulki trafią do Angeliki, która cierpi na czterokończynowy niedowład oraz zanik mowy, spowodowany krwotokiem śródmózgowym po operacji serca. Ciągła rehabilitacja daje rezultaty zaskakująće nawet samych lekarzy, jednak wymaga ogromnych nakładów finansowych. Dzięki zaangażowaniu zawodników MMA, którzy zdecydowali się wesprzeć akcję, mamy szansę pomóc Angelice w powrocie do zdrowia. Walczymy, żeby mogła znów zacząć mówić.

Przedmiotem licytacji jest oryginalna koszulka Johna „The Magician” Dodsona podarowana specjalnie na tę aukcję, wraz z autografami światowej sławy zawodników, w tym mistrzów prestiżowej organizacji UFC oraz wschodzących gwiazd MMA: John Dodson, Iuri Alcantara, Holly Holm, Alistair Overeem, Diego Sanchez, Ray Borg, Marcin Tybura, Michał Bobrowski i Sebastian Kotwica.

Link do aukcji znajdziecie poniżej:

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografami-zawodnikow-mma-ufc-i7113979

Zapraszamy również do obejrzenia wywiadu z Sebastianem Kotwicą po jego walce bokserskiej na gali TFL 14, w którym więcej mówi o sytuacji Angeliki i aukcji charytatywnej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.