Strickland

O ostatnich niezwykle kontrowersyjnych słowach Bryce’a Mitchella na temat Adolfa Hitlera wypowiedział się Sean Strickland. Amerykanin ma swoją opinię na temat kolegi po fachu.

Parę dni temu media obiegły wieści o kontrowersyjnej wypowiedzi zawodnika UFC Bryce’a Mitchella, który w swoim podcaście nazwał Hitlera „dobrym gościem”. Jego słowa komentował już prezes UFC Dana White, który określił Mitchella „jednym z najgłupszych ludzi w historii”.

Do całej sprawy odniósł się także bohater nadchodzącej gali UFC 312 Sean Strickland, który na spotkaniu z dziennikarzami przed galą w Sydney w Australii powiedział:

Nie sądzę, że Bryce jest nazistą. Myślę, że Bryce jest je**nym idiotą z Arkansas, który jest niedoedukowany i jedzie na fali propagandy. Ilu ludzi faktycznie się z nim zgadza? Ja na pewno nie.

Bryce, jesteś je**nym idiotą. Nie powinieneś tak mówić. On jest bardzo radykalny, a wielu ludzi mu przytakuje – ale jest w błędzie. Musimy przyjrzeć się temu, dlaczego on tak w ogóle powiedział i jak wkroczył na tę ścieżkę.

Mitchell wystosował przeprosiny za swoje słowa, co Strickland przyjął ze sporą irytacją:

To, co poirytowało mnie w tej całej sprawie z Brycem to to, że, ku**a, przeprosił. Jeśli już zamierzasz być kawałem gn*ja, kolego, to musisz już to zaakceptować i być tym kawałem gn*ja.

Prezes UFC Dana White nie rozważa usunięcia Bryce’a Mitchella z grona zawodników organizacji, ponieważ jest zagorzałym zwolennikiem wolności słowa. W swoim ostatnim występie w oktagonie w grudniu 2024 roku Mitchell pokonał Krona Graciego przez nokaut w parterze w rundzie trzeciej.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,070 komentarzy 67,246 polubień

:gabi_much_love: zawsze ten sam.

War Szon !

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

Brajs chcial powiedzieć że Hitler mial dobry plan, ale nie podołał zadaniu

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Bellator
Featherweight

4,120 komentarzy 8,770 polubień

Kierwa czyżby mu Poatan wbił olej do głowy? :benny:

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,281 komentarzy 56,494 polubień

Kierwa czyżby mu Poatan wbił olej do głowy? :benny:

DDP zaraz to naprawi i będzie jak dawniej
:happy dance:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,186 komentarzy 34,136 polubień

Kierwa czyżby mu Poatan wbił olej do głowy? :benny:

Nie. To nadal ten sam kretyn, który wyjebał, że Ukraina powinna się poddać Putinowi, dla swojego dobra. I on komuś jeszcze zarzuca, że jest idiotą... :matt:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Filip_
Filip_

Brutaal
Welterweight

539 komentarzy 962 polubień

Strickland to łeb, który nie wiedział, że oprócz Niemców najechali Polskę Ruscy.

Odpowiedz polub