Sean Sherk:

„Jeśli mam być szczery, nawet pas przejściowy nie czyni mnie szczęśliwym. Ten pas nie został mi odebrany, to cały czas jest mój pas. Jeśli zostane oczyszczony z zarzutów, jestem w stanie walczyć nawet w teraz, więc nie wydaje mi się aby idea pasa przejściowego….nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Po prostu będę musiał walczyć z wygranym tej walki. Jeśli ktoś chce nosić ten pas i nazywać sie mistrzem to sądze że to powinienem być ja. W innym wypadku ten pas to ściema”

 

A propo Sherka to właśnie przeczytałem że CSAC jebie Seana Sherka

 
Sorry za te słowa ale inaczej tego nazwać nie można. CSAC po raz KOLEJNY przesuneło datę przesłuchania Seana Sherka. Tym razem ma się ono odbyć 4 grudnia czyli prawie miesiąc później !!! Mi to już lata czy on brał/nie brał winny/nie winny ale niech ktoś w końcu zakończy tą farsę i odblokuję dywizję 155 funtowców aby nie musiało dochodzić do kolejnych debilnych walk o pas tymczasowy.

4 KOMENTARZE

  1. o kur…ale lipa, te komisje by nalezalo zawiesci…szybciej by zadzialal zwykły weterynarz ze wsi Szczawin!!!!!!

  2. Ja bym tam Ziobro posłał on by rozpracował całe CSAC bez problemu. A tak na poważnie to faktycznie kulawo to wygląda. Wolałbym aby go nie zawiesili.

  3. to niech lepiej powiedza co oni wogole tam robia tyle spraw z dopingiem maja czy co a chlopina biedny sie tylko stresuje i zamartwia powinien ktos byc wyzej nad komisja albo okreslony czas na wyjasnienie sprawy bo inaczej jak w polskich urzedach jak im sie zechce to zrobia albo gdzies pojda 🙂 hehe

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.