McMann

Walka dwóch byłych pretendentek do pasa kategorii koguciej kobiet została dodana do gali TUF 24 Finale. 3 grudnia zmierzą się tam Alexis Davis oraz Sara McMann.

Davis (17-6 MMA) nie walczyła w oktagonie od kwietnia 2015 roku. Zawodniczka urodziła syna na początku tego roku. Teraz gotowa jest na kontynuowanie swojej kariery. Alexis w ostatniej walce poddała Sarah Kaufman na gali UFC 186. Co ciekawe, w UFC przegrała ona tylko z Rondą Rousey.

McMann (9-3 MMA) w maju pokonała Jessicę Eye. Była olimpijka, tak jak jej rywalka, też przegrała z Rondą Rousey. Od tego czasu, jej bilans walk w organizacji wynosi 2-2.

Główną walką wieczoru będzie pojedynek mistrza kategorii muszej, Demetriousa Johnsona z wygranym programu The Ultimate Fighter 24.

6 KOMENTARZE

  1. Hehe dywizje kobiecą 135 w zasadzie już można rozwiązać. Każdy ma wywalone na walki kobiet, a Nunes rozdupcy każdą. No może jeszcze Rousey i Cyborgową jakby zbiła wagę można liczyć. Cała reszta z Mieshką i niestety ostatnio Holly to ogórkowe panienki. Zobaczymy czy Rousey coś po wpierdolu pokaże.

  2. Pat Bateman

    Liczylem, ze McMann bedzie sobie radzic lepiej ze swoimi zapasami 😥

    Daj spokój… widząc wcześniej jej osiągnięcia w zapasach na papierze byłem całkowicie pewien, że będzie sobie ustawiała całą – tak słabiutką przecież – dywizję wedle woli.
    A jak jest, każdy widzi – radzi sobie całkowicie średnio, a tych zapasów to w ogóle nie widać…z Alexis też pewnie przegra

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.