Po wygranej z Neilem Magnym Santiago Ponzinibbio zaczął nawoływać o walkę z aktualnym mistrzem kategorii półśredniej UFC, Tyronem Woodleyem. Posiadacz tytułu nie czekał długo, aby odpowiedzieć Argentyńczykowi.

Weź numerek. Każdy chce walki z królem. Szczerze mówiąc nie chcę nawet oglądać jego walk z jakimkolwiek zawodnikiem. Jak jesteś w pierwszej dziesiątce to zawsze dzieli Cię tylko jedna wygrana od walki o tytuł. Ktoś może złapać kontuzję, możesz wejść w zastępstwo. Masz różne możliwości. Walcz, wygrywaj i w końcu dostaniesz szansę na starcie ze mną. Potem skończy się to jak zawsze.

Santiago skomentował słowa Woodleya.

Rozumiem dlaczego tak mówi. Chce mieć pas mistrzowski jak długo tylko będzie to możliwe. Wie, że jeśli zawalczy ze mną to znokautuję go więc przedłuża swój okres jako mistrz. Dlatego powtarza, że mam jeszcze długą drogę do walki o pas.

Woodley w ostatniej walce wygrał z Darrenem Tillem. Aktualnie mistrz nie ma zaplanowanej walki.

12 KOMENTARZE

 1. Jak jesteś w pierwszej dziesiątce to zawsze dzieli Cię tylko jedna wygrana od walki o tytuł

  Dlatego powtarza, że mam jeszcze długą drogę do walki o pas.

  :travolta:

 2. Nie lubie go, a za to jak zeszmacił Trolla(umęczonego po ścinaniu i po wypadku z odwróconymi żebrami w drugą stronę) nie lubię go jeszcze bardziej.

 3. Niech się zmierzy z Usmanen w eliminatorze i będzie git.

  Usman jak wygra z RDA to jest nastepny po Kolbie. Nie musi juz nic Usman udowadniac.

 4. Rozumiem dlaczego tak mówi. Chce mieć pas mistrzowski jak długo tylko będzie to możliwe. Wie, że jeśli zawalczy ze mną to znokautuję go więc przedłuża swój okres jako mistrz. Dlatego powtarza, że mam jeszcze długą drogę do walki o pas.

  Wymyśliliby ci ludzie coś nowego a nie nudne "nie chce ze mną walczyć bo się boi". Tak, z pewnością Santiago, Woodley tak bardzo się ciebie boi.

 5. Usman jak wygra z RDA to jest nastepny po Kolbie. Nie musi juz nic Usman udowadniac.

  Jemu chyba nie chodzilo  ze Kamaru ma jeszcze cos do udowodnienia, a bardziej o to. ze duza szansa, ze Santiago odbije sié od Usmana jak od sciany.

 6. Ja liczę, że następny w kolejce do wpierdolu będzie głupman. Ja tam od kilku walk przekonałem się do Woodleya .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.