Salim Touahri Mickey Gall UFC on ESPN 5

Jak poinformował portal Onet.pl, Salim Touahri opuści areszt tymczasowy, w którym spędził ponad rok. Zadecydował o tym Sąd Okręgowy w Krakowie.

Sprawa Touahriego rozpoczęła się w ubiegłym roku, kiedy to trafił on do aresztu na wniosek Prokuratury Krajowej. Ta z kolei zadecydowała o tym po zesnaniach małego świadka koronnego, który na początku 2021 roku został skazany pracomowcnym wyrokiem za składanie fałszywych zeznać.

Uważamy, że decyzja sądu jest słuszna. Co ważne, Prokurator nie sprzeciwił się decyzji sądu, który zastosował wolnościowe środki zapobiegawcze. Teraz rozpocznie się kolejny etap walki o prawdę, mający na celu oczyszczenie Salima z wszelkich zarzutów – skomentował w rozmowie z Onetem mecenas Jakub Walawski, który jest obrońcą zawodnika mieszanych sztuk walki.

WIĘCEJ O CAŁEJ SPRAWIE PRZECZYTACIE NA ONET.PL KLIKAJĄC TUTAJ

Touahri w ostatnich latach walczył pod szyldem organizacji UFC, gdzie stoczył trzy pojedynki. Kolejno decyzjami sędziów przegrywał z Warlleyem Alvesem, Keitą Nakamurą i Mickeyem Gallem.

Wcześniej zawodnik z Krakowa kontynuował serię pięciu wygranych z rzędu, podczas której pokonywał takich zawodników, jak Tomasz Romanowski Matt Inman czy Bayzet Khatkhokhu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.