Sengoku ogłosiło pełną 28-pojedynkową rozpiskę na swoją przedsylwestrową galę, 30 grudnia w Tokio. Do wcześniej ogłoszonych walk doszły m.in: starcie szalonego Wenezuelczyka Maximo Blanco (MMA 7-2-1) z Won Sik Parkiem (9-2-1), pojedynek finalisty turnieju Bellatora Dana Hornbuckle (MMA 22-3) z Ryo Chonanem (MMA 18-11) oraz kolejnę walkę z cyklu Dream kontra SRC Masanori Kanehara (MMA 16-8-5, 10 w rankingu MMARocks) vs. Yoshiro Maeda (MMA 27-9-2, 24 w rankingu MMARocks).

Po raz pierwszy też na galach sylwestrowych w Japonii zobaczymy panie. Megumi Fujii (MMA 22-1) powróci do ojczyzny po występach w Bellatorze w starciu z Emi Fujino (MMA 9-4), a jej koleżanka z AACC Hitomi Akano (MMA 16-8) podejmie Roxanne Modaferri (MMA 15-6).

Przypominamy, że podczas gali wystąpi też Mamed Khalidov przeciwko Yukiemu Sasakiemu. Rozpiska.

15 KOMENTARZE

 1. Buakaw i Mamed sprawili, że bede zmuszony to oglądnąć, mam nadzieje że wcześniej znajde rozpiske o ktorej Mamed walczy, bo inaczej cały dzien w plecy 😀

 2. wątpię czy gala w ogóle będzie transmitowana. HDNet na pewno jej nie pokaże na żywo. Spodziewam się, że będzie skazani na PBP na Sherdogu.

 3. Kto wie, bo pełen event LIVE będzie transmitowany w Samurai Tv, więc może ktoś wzuci stream do sieci z Japonii. Inna sprawa to jakość, która nigdy nie jest najmocniejszą stroną transmisji tej zacnej stacji dla wygłodzonych lokalnych fanów sportów walki.

 4. Na mma-tv od dłuższego czasu jest problem ze streamem z Japonii, więc raczej bym się nie nastawiał.

 5. Mają problem z transmisjami PPV, co jest zrozumiałe, bo Sky Perfect (dominujący w udziałach dostawca płatnej tv) ma dobre zabezpieczenia i skrypty.
  Samurai Tv daje swoje gale z poslizgiem 7-14 dni, co wynika z umów ze swoimi partnerami, którzy chcą zarobić na garstce fanów w PPV, a potem odkodować treści.
  SOF będzie rzucona bez PPV od razu do Stv, więc jest o wiele większa szansa na transmisje.

 6. Co do tego Samurai Tv to pewna informacja? Bo znalazłem informacje o tym z października, ale na stronie tej telewizji w programie jest tylko jakiś program przedstawiający tą galę trwający godzinę. Samej gali w programie na 30 grudnia nie ma.

 7. 28 walk…. Tego najstarsi samurajowie nie pamiętają,.. To ciekawe ile to będzie w godzinach? Chyba coś między 7 a 9. Przyznam, że trzeba być wytrwałym kibicem, żeby obejrzeć taką ilość walk na żywo a potem coś jeszcze z tego zapamiętać 😉

 8. Ogłoszenie umowy na transmisję robili z pompą obie strony na konferencji. Nie widziałem newsa z odwołaniem planów.

  Co do ilości walk – Czy ja wiem – stare Dynamite!!! też robiły podobne rozpiski. Dopiero w tym roku zmniejszyli drastycznie ilość walk i wywalili K1 Koshien na osobną galę.
  Pod względem cyferek rewelacji nie ma.

 9. Mi wystarczy 10 lub 11 walk, ale żeby wszystkie były pokazane, a nie wiekszosc na undercardzie i potem takich kąsków trzeba się doszukiwać w necie, chyba, że ktoś uprzejmy prędzej znajdzie i wrzuci jak przykladowo walkę Picketta z Menjivarem 😉

 10. Chłopaki problemem w tej gali jest fakt, że SRC organizuje coś podobnego do Festiwalu Sztuk Walki, który miał się odbyć w Polsce (dwukrotnie go odwołano). Mają być pokazy różnych sztuk walki, filmy, itd. a mniej więcej w połowie imprezy mają zacząć się walki. Ja osobiście nie wierzę, żeby HDNet przegapiło tak fantastyczną rozpiskę. Jednak kolejnym problemem jest różnica czasu, choć wydaje mi się, że puszczą to live, dlatego że w Japonii gala będzie w prime time a co można robić dzień przed sylwestrem? Większość ludzi siedzi w domu i zbiera siły :D:)

 11. HDNet nie pokaze tego na zywo, jak juz wczesniej pisal Venom. Beda natomiast retrensmisje w dwoch czesciach, 14.01. czesc pierwsza i 21.01 czesc druga.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.