Po raz dziesiąty w Białogardzie, wydarzenie z mnóstwem sportowych emocji, dla wszystkich fanów sportów walki i nie tylko – RUNDA X DWM Fight Night! Galę cechować będzie mocna karta, na której zobaczymy osiem zawodowych walk i trzy pojedynki semi-pro. Już 19 czerwca o godzinie 19:00 w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 46.

Rafał Lewoń i Dawid Romański to pierwsze ogłoszone nazwiska, jakie będziemy mogli oglądać na wieczorze walk RUNDY X. Lewoń to prawdziwy weteran. Zawodową karierę zaczął w 2011 roku i stoczył od tego czasu aż 25 walk. Z ostatniego pojedynku wyszedł zwycięsko. Na gali FEN 32, mierzył się z Piotrem Walawskim, którego skończył w drugiej rundzie ciosami w parterze. To nieustępliwy oraz przekrojowy zawodnik.

Romański zawodowcem jest od niedawna, ale jego amatorskie starty sięgają aż do 2013 roku. Jako amator bił się z obecnym mistrzem KSW, Sebastianem Przybyszem. Z sukcesami startował też w zawodach na zasadach kickboxingu, a teraz będzie chciał zmazać ostatnią i jedyną porażkę w bilansie, jaką zadał mu Dawid Pasternak – a będzie miał okazję dokonać tego już 19 czerwca na gali RUNDA X DWM Fight Night.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.