W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do wielkich powrotów na ring Mike’a Tysona oraz Roya Jonesa Jr. Obaj panowie spotkają się w walce pokazowej w Los Angeles. Walka pokazowa koniec końców nie zostanie rozstrzygnięta, jednak organizacja WBC przygotowała dla lepszego zawodnika specjalny pas. Nieoficjalnego zwycięzcę tego starcia wybiorą trzej byli zawodnicy: Christy Martin, Vinny Pazienza oraz Chad Dawson.

W co-main evencie gali dojdzie do pojedynku sławnego YouTubera oraz aktora — Jake’a Paula z Natem Robinsonem. Zawodnik pochodzący z Cleveland stoczy drugi zawodowy pojedynek, w pierwszej potyczce wygrał on z innym YouTuberem — AnEsonGibem. Nate Robinson to gwiazda NBA, grywał w najlepszych klubach oraz został trzyktornie wyróżniony podczas Slam Dunk Contest.

Transmisja gali z walką wieczoru Mike Tyson vs Roy Jones Jr od godziny 03.00 w Polsacie Sport. O godzinie 02.00 wystartuje specjalne studio przed hitowym starciem legend boksu.

WYNIKI

Mike Tyson – Roy Jones Jr – walka zakończona remisem. 
Jake Paul pokonał Nate’a Robinsona przez nokaut w 2 rundzie.
Badou Jack pokonał Blake’a McKernana przez jednogłośną decyzję.
Jamaine Ortiz pokonał Sulaimana Segawę przez nokaut w 7 rundzie.

Oficjalne ważenie

Zasady

  • Starcie potrwa osiem rund, każda po dwie minuty.
  • Zawodnicy wychodzą w dwunastouncjowych rękawicach.
  • Pięściarze nie muszą walczyć w kaskach.
  • Jeżeli pojawi się rozcięcie – walka zostaje przerwana.
  • Sędzią walki jest Ray Corona.
  • Walkę sankcjonuje CSAC (Komisja Sportowa Stanu Kalifornia).
  • Oficjalnie walka nie jest ujmowana w rekordach zawodowych, ale zostanie wypunktowana przed byłych pięściarzy: Christy Martin, Vinny Pazienza oraz Chad Dawson. Wszystko po to, aby specjalnie przygotowany pas przez organizację WBC trafił do rąk jednego z pięściarzy. Mimo to oficjalnego werdyktu nie będzie.
  • WADA (Światowa Agencja Antydopingowa) sprawdzi obecność zakazanych substancji w organizmie Tysona i Jonesa Jr, jednak przy testach nie zostaje uznana marihuana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.