(fot. Eduardo Ferreira / Tatame.com)

Ostatnie kilka dni nie było łaskawe dla Alexandre „Cacareco” Ferreiry (MMA 18-6, UFC 0-1). Najpierw Fighters Only podało informację, że brazylijski grappler wycofał się z walki z Rousimarem Palharesem (MMA 11-3, UFC 4-2) planowanej na galę UFC Live 3 marca. „Cacareco” za powód podał sprawy rodzinne, mówiąc, że niektórzy jego przyjaciele i cżłonkowie rodziny stracili życie podczas niedawnych osunięć ziemi w Rio de Janeiro. Równolegle z tym Ferreira został wydalony z Chute Boxe, gdzie trenował przez ostatnie kilka lat. Rudimar Fedrigo, szef tego obozu, powiedział Fighters Only, że Ferreira stracił w ostatnich tygodniach motywację do treningów.

19 stycznia Heavy.com jako pierwsze podało informację, że miejsce Ferreiry zajmie Dave Branch (MMA 8-1, UFC 2-1), będzie więc to starcie dwóch zawodników, którzy w UFC pokonywali Tomasza Drwala. Branch ostatnio walczył w grudniu pokonując przez jednogłośną decyzję Richa Attonito.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

8 KOMENTARZE

  1. Caceraco ma powód do wycofania się, to jest powód.. A decyzji Chute Boxe nie rozumiem, skoro koleś ma mega problemy, umierają mu bliscy to chyba na tym skupia uwagę.

  2. Hmm, wydawało mi się, że Branch też wyleciał z UFC po walce z Tomkiem, mimo zwycięstwa…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.