Zaraz po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w kategorii średniej organizacji Bellator MMA, Gegard Mousasi postanowił wyzwać do walki Rory’ego MacDonalda, który aktualnie jest mistrzem dywizji półśredniej. Kanadyjczyk nie czekał długo z odpowiedzią na wyzwanie Holendra i w mediach społecznościowych napisał:

Mousasi, gratuluję świetnej wygranej. Bellator MMA, wiem, że chcieliście, abym bronił tytułu przed walką w kategorii średniej, ale pojedynek pomiędzy mną a Gegardem jest pożądanym starciem więc zróbmy to.

Szef Bellatora, Scott Coker, tuż po ostatniej gali organizacji został zapytany przez dziennikarzy o takie starcie, ale ostatecznie nie stwierdził, że do walki dojdzie już teraz.

Rory dosłownie zaatakował mnie telefonicznie, zachęcając mnie do tego, żebym doprowadził do tej walki. Zobaczymy jednak co się wydarzy. Pracujemy nad kilkoma rzeczami i sprawdzamy czy będą miały sens, ale do tej walki dojdzie szybko. To znaczy, ona się pewnego dnia wydarzy. Kiedy jednak? Tego nie jestem pewien.

9 KOMENTARZE

  1. Zobaczymy jednak co się wydarzy. Pracujemy nad kilkoma rzeczami i sprawdzamy czy będą miały sens, ale do tej walki dojdzie szybko. To znaczy, ona się pewnego dnia wydarzy. Kiedy jednak? Tego nie jestem pewien.

    :travolta:

  2. Kurwa ta walka musi się odbyć. To są jedyni zawodnicy którzy są na podobnym poziomie, w UFC mieli lepsze i gorsze pojedynki a Geriator ma samych ciućmochów do bicia których Rory i Musasi składają jak zapałki. Scott kurwiu, rób tą walkę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.