pieprzyk-ronda-sherdog

(Fot. Sherdog.com)

Dana White przed chwilą, podczas konferencji prasowej UFC 189: World Tour, potwierdził oficjalnie, że Ronda Rousey (MMA 11-0, 1. w rankingu MMARocks) kolejną walkę w obronie pasa mistrzowskiego UFC dywizji koguciej kobiet stoczy w Brazylii. Rywalką niepokonanej „Rowdy” będzie Bethe Correia (MMA 9-0, 8. w rankingu MMARocks). Pojedynek ma być walką wieczoru gali UFC 190, która odbędzie się 1 sierpnia w Rio de Janeiro, w Brazylii.

28-letnia Rousey ostatni raz w oktagonie UFC pojawiła się ostatniego dnia lutego na gali UFC 184. Poddała wtedy balachą Cat Zingano po czternastu sekundach od rozpoczęcia pojedynku. Kolejny bój prawdopodobnie stoczy z zadziorną Bethe Correią.

„Pitbull” może pochwalić się nieskazitelnym bilansem walk. W UFC zawalczyła trzykrotnie. W debiucie niejednogłośnie wypunktowała doświadczoną Julie Kedzie. Ma na koncie również zwycięstwa z popularnymi „Horsewomen” Rondy Rousey – Jessamyn Duke i Shayną Baszler.

1 KOMENTARZ

  1. Ta Correira jest słaba. Wystarczy zobaczyć z kim wygrywała swoje walki w ufc. Stawiam na Rondę przez cokolwiek w pierwszej minucie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.