Pod koniec stycznia Arien Helwani poinformował o tym, że Cris Cyborg pojawiła się w WWE Performance Center. Od razu pojawiły się plotki o tym, że Brazylijka jest zainteresowana podpisaniem kontraktu z organizacją World Wrestling Entertainment. Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie największa gwiazda wśród kobiet w WWE może blokować ewentualne zakontraktowanie Cyborg.

Jak informuje Terez Owens, wieloletnia mistrzyni UFC może odmówić przedłużenia kontraktu z WWE, jeśli Cris Cyborg zostałaby włączona w historię z jej udziałem w organizacji wrestlingu. Sama Brazylijka przyznała ostatnio, że nie jest pewna swojej przyszłości w UFC. Aktualnie jest ona jednak wolną agentką, dzięki czemu może rozglądać się za innymi opcjami.

O ewentualnej walce z Rondą Rousey w WWE Cris Cyborg wspominała w ubiegłym roku. W wielu wywiadach powtarzała wtedy, że chętnie zmierzyłaby się z „Rowdy” pod szyldem amerykańskiej organizacji wrestlingu.

Konflikt pomiędzy Rousey a Cyborg rozpoczął się w 2012 roku. Po pokonaniu Sary Kaufman, „Rowdy” powiedziała, że jeśli Cris Cyborg chce się z nią zmierzyć, musiałoby to się odbyć w kategorii koguciej. Od tamtej pory ze strony zawodniczek więcej było wymienionych słów niż konkretów przy ewentualnych negocjacjach. Ostatecznie do pojedynku nie doszło. Brazylijka zadebiutowała w klatce UFC chwilę po brutalnej przegranej Amerykanki z Holly Holm, kiedy to sporo mówiło się już o odejściu Rousey z UFC.

Ronda Rousey już 7 kwietnia stanie do obrony tytułu mistrzowskiego WWE Raw Women’s Championship naprzeciw Charlotte Flair na gali WrestleMania 35. Po tej gali „Rowdy” planuje zrobić przerwę od startów we wrestlingu.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.