W czwartek świat obiegły plotki o tym, że Ronda Rousey planuje zakończyć swoją przygodę z organizacją World Wrestling Entertainment. Poinformował o tym Dave Meltzer w The Wrestling Observer Newsletter. Według tych informacji, „Rowdy” miałaby zakończyć swoją karierę we wrestlingu po gali WrestleMania 35, która odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku.

Jak informuje jednak ProWrestling Sheet, Rousey najprawdopodobniej zrobi sobie dłuższą przerwę od występów w WWE. Powodem tego jest chęć założenia rodziny z Travisem Brownem, o czym wielokrotnie wspominała była mistrzyni UFC.

Według informacji TMZ, Rousey niedawno podpisała nowy kontrakt z WWE, który trwać będzie do kwietnia 2021 roku. Według nieoficjalnych informacji już podczas negocjacji „Rowdy” zaznaczyła, że chciałaby wziąć sobie przerwę od występów.

W jednym ze swoich filmików Rousey poruszyła ostatnio kwestię rodziny:

Czasami czuję, że nie mogę robić tego wszystkiego. Muszę wybrać jedną rzecz, nie mogę walczyć we wrestlingu cały czas, bo czuję, że moja rodzina jest zawiedziona. Cała energia, jaką wydaję w WWE to energia, której nie wydaję na moją rodzinę

20 KOMENTARZE

  1. Tak dziś właśnie byłem cały dzień jakiś nie swój, nie wiedziałem co robić, za co się zabrać, w czym znaleźć sens. Ale not anymore kurwa. Tego mi było brak. Takiego niusa. Takiej informacji. Dziękuję MMAROCKS. Dziękuję…

  2. Oby nie przyszło Jej do głowy, żeby od najmłodszych lat za trenowanie dzieciaka się wziął wujek Edmond, bo  pierwsze tomografy po wstrząśnięciu mózgu będzie miał już w przedszkolu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.