W czwartek świat obiegły plotki o tym, że Ronda Rousey planuje zakończyć swoją przygodę z organizacją World Wrestling Entertainment. Poinformował o tym Dave Meltzer w The Wrestling Observer Newsletter. Według tych informacji, „Rowdy” miałaby zakończyć swoją karierę we wrestlingu po gali WrestleMania 35, która odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku.

Jak informuje jednak ProWrestling Sheet, Rousey najprawdopodobniej zrobi sobie dłuższą przerwę od występów w WWE. Powodem tego jest chęć założenia rodziny z Travisem Brownem, o czym wielokrotnie wspominała była mistrzyni UFC.

Według informacji TMZ, Rousey niedawno podpisała nowy kontrakt z WWE, który trwać będzie do kwietnia 2021 roku. Według nieoficjalnych informacji już podczas negocjacji „Rowdy” zaznaczyła, że chciałaby wziąć sobie przerwę od występów.

W jednym ze swoich filmików Rousey poruszyła ostatnio kwestię rodziny:

Czasami czuję, że nie mogę robić tego wszystkiego. Muszę wybrać jedną rzecz, nie mogę walczyć we wrestlingu cały czas, bo czuję, że moja rodzina jest zawiedziona. Cała energia, jaką wydaję w WWE to energia, której nie wydaję na moją rodzinę

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.