Ronda Rousey nadal emocjonalnie podchodzi do swoich ostatnich występów w oktagonie UFC. Amerykanka jest teraz zawodniczką WWE, jednakże w licznych wywiadach dziennikarze wypytują ją o potencjalny powrót do MMA i ostatnie walki. Wyraźnie poirytowana Rousey w programie Golic and Wingo nie chciała rozmawiać na tematy związane z mieszanymi sztukami walki. Ronda specjalnie źle zinterpretowała pytanie dziennikarza, aby nie mówić o MMA.

Nigdy nie powiedziałam, że nie wrócę. Pytasz czy mogę cofnąć się w czasie? Nie, nie mam możliwości cofnięcia się w czasie. Nie wiem czy jeszcze zawalczę.

Przygotowania do pojedynku w MMA są dużo bardziej obciążające. Teraz nie muszę myśleć o tym, aby mój organizm był w najlepszej formie w określonym dniu. Mogę skupić się na moich występach mocno codziennie trenując. Mam tutaj sporo do udowodnienia. W tym biznesie trzeba udowodnić swoją wartość. Są ludzie, którzy myślą, że wpadłam tutaj po pieniądze, ale to nie tak.

Zapytana o potencjalne występy Mayweathera w MMA Rousey krótko stwierdziła, że to się nigdy nie stanie.

Wywiad poniżej:

14 KOMENTARZE

 1. Ronda nie łam się przegrać z F@CETEM Nunesem i ostro natowarowaną Holly to nie wstyd. Teraz nastała era Tr@n$ów i już kobiety nie mają szans.

 2. Są ludzie, którzy myślą, że wpadłam tutaj po pieniądze, ale to nie tak.

  :mjsmile:

  Prosze wroc do MMA, chetnie zobacze powtorke

 3. Osobowość borderline. Zobaczcie jak on szybko łapie wkurwa, a sekunde wcześniej roześmiana od ucha do ucha. Wcale mnie to nie dziwi że jej kariera MMA tak się skończyła. I nie oszukujmy się, nigdy nie wróci bo nie ma do czego i nie ma po co. Kolejne porażki przez KO, nic by jej nie dały.

 4. Przeczytałem "popierdolona Ronda Rousey" i zrobiłem :frankapprove:

  Dla mnie ona nie ma po co wracać, świat mma, nawet tego chujowego w wykonaniu kobiet, jej uciekł i podejrzewam, że inne zawodniczki byłyby w stanie ją porobić. Na tronie koguciej zasiada joke w postaci androgenicznego stwora, dla mnie to sprawia, że ta kategoria stała się karykaturą. Ja bym chciał, żeby Cat Zingano wróciła do formy i jeszcze raz przemieliła Nunesa, ale na razie ma 3 porażki z rzędu i bardziej pachnie to Geriatorem.

 5. Na konkurencji czytałem ze wystapila chyba w 2 takich programach i w każdym zadawali jej takie pytania i się w chuj irytowala za każdym razem. Dziennikarze nie branżowi to nie wiedzieli jak bidulka może zareagować:lol: dla mnie to Ronda po tych 2 wpierdolach to ma psychikę 10-latki… smutne trochę ale prawdziwe niestety…

 6. dla mnie to Ronda po tych 2 wpierdolach to ma psychikę 10-latki..

  Przed wpierdolem była też emocjonalnie (i nie tylko) na poziomie 10-latki.

 7. Na konkurencji czytałem ze wystapila chyba w 2 takich programach i w każdym zadawali jej takie pytania i się w chuj irytowala za każdym razem. Dziennikarze nie branżowi to nie wiedzieli jak bidulka może zareagować:lol: dla mnie to Ronda po tych 2 wpierdolach to ma psychikę 10-latki… smutne trochę ale prawdziwe niestety…

  W tym drugim programie dała nawet bardziej ognia. Wydaje mi się, że warto było to też tutaj wrzucić.

  Ja ją bardzo lubiłem, ale trochę się na niej zawiodłem po tych porażkach. Wyjebała się kompletnie na fanów a teraz gdy znowu "czuje piniondz" to udaje, że nic się nie stało i jeszcze rzuca fochami na prawo i lewo.

 8. tak w ogóle to z rondy niezła laska. :smileyyy:

  Z tym jej męskim głosem i skłonnością do rosnięcia jak pyza?

  :stevecarell:

 9. Ona była przedstawiana jako ktos do nasladowania, wzór?!" Poznasz mistrza po porażce " Jak oglądnąłem kawałek tego wywiadu to mam ochote na obejrzenie jej powrotu, a raczej konkretnego wpierdolu na niej. Co za cipa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.