Roman Szymański tuż po ważeniu przed walką z Salahdine’em Parnasse’em o tymczasowy pas mistrza wagi piórkowej, która odbędzie się na KSW 48:

37 KOMENTARZE

 1. Nie jest, bo w oryginale jest "miał tyle prądu, że gnój i spalił cały prąd świata chyba, po prostu spalił…." :watchingyou:

  No nie wiem :eddieconspiracy:

 2. Oni tam w Czerwonym Smoku mają chyba jakiegoś zajebistego speca od PR, albo to ogólnie atmosfera w klubie. Generalnie zawodnicy tego klubu prezentują się coraz  gorzej w walce, za to wkurwiają jak nigdy. Żebym ja musiał kibicować murzynowi w walce z Polakiem, w dodatku takim którego naprawdę ceniłem ? To się nie godzi 😉

 3. Oni tam w Czerwonym Smoku mają chyba jakiegoś zajebistego speca od PR, albo to ogólnie atmosfera w klubie. Generalnie zawodnicy tego klubu prezentują się coraz  gorzej w walce, za to wkurwiają jak nigdy. Żebym ja musiał kibicować murzynowi w walce z Polakiem, w dodatku takim którego naprawdę ceniłem ? To się nie godzi 😉

  Dodatkowo jest spora grupa ludzi którzy chcą żeby Parnasse wygral tylko dlatego ze później ma szanse wygrać z Gamrotem, który też ładnie pasuje do smoka.

 4. Dodatkowo jest spora grupa ludzi którzy chcą żeby Parnasse wygral tylko dlatego ze później ma szanse wygrać z Gamrotem, który też ładnie pasuje do smoka.

  Potwierdzam

 5. Chłopak jest ze wsi.  Gnoju tam pod dostatkiem, więc chciał prze to powiedzieć że dużo. A spalanie prądu na wsi to również nic nie codziennego. Na wsi się wszytko spala: plastik, stare kanapy, dywany telewizory… można po tym domniemywać że prąd nie jest wolny od spalania. Wszystko podlega regule spalania.

 6. Podobno na maturze z polskiego będzie zadanie polegające na napisanie rozprawki na temat twórczości Szymańskiego.

  Na poprzedniej gali Borys jebnal przemowe o robieniu dwójki.

  Na tle tego wszystkiego to Narkun serio jest zlotoustnym erudytą

  :razz:ociesznymirek:

 7. Dodatkowo jest spora grupa ludzi którzy chcą żeby Parnasse wygral tylko dlatego ze później ma szanse wygrać z Gamrotem, który też ładnie pasuje do smoka.

  Pasuje jak drzwi do framugi

 8. #TeamSzymański

  Nie będzie murzyn pluł nam w twarz :robbie::robbie::robbie:

  :siara: SPOILER
  debil:stevecarell:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.