matador

Porażka z Kennym Florianem sprawiła, że Roger Huerta (MMA 20-2-1, UFC 6-1) musiał trochę ograniczyć swoje wymagania finansowe i prawdopodobnie zrezygnował z żądań pensji porównywalnej z BJ Pennem. MMAWeekly informuje, że El Matador podpisał nowy kontrakt z UFC na pięć walk i zobaczymy go w Octagonie w okolicach marca. Podopieczny byłego mistrza UFC Dave’a Menne podpisał też umowę pozwalającą na użycie swojego wizerunku w grach komputerowych i jest jednym dwunastu zawodników, których obecność w grze UFC Undisputed została już oficjalnie potwierdzona (pozostali to: A. Silva, Penn, Rampage, Florian, Forrest, Wand, Liddell, Hughes, Bisping, Lesnar i Stevenson).

Przy okazji: Holenderski portal fighttalk.nl trochę pospieszył się z ogłoszeniem występów Stefana Struve w UFC. Według FightersOnly zawodnik cały czas negocjuje z organizacją, a jego usługami zainteresowane są też Affliction i Dream.

Tak jak przewidywaliśmy pochodzący z Filipin Mark Munoz (MMA 5-0) wygraną na WEC 37 zapewnił sobie przenosiny do UFC. Były mistrz NCAA w zapasach jeszcze nie wie czy będzie walczył w kategorii średniej czy półciężkiej. Na razie wzorem swojego rodaka i idola Manny’ego Pacquiao wybiera się na treningi do Freddie’go Roacha. Poniżej wywiad z Markiem:

Na UFC 94 w organizacji zadebiutuje John Doomsday Howard (MMA 10-4, UFC 0-0). Zawodnik ze wschodniego wybrzeża podpisał kontrakt na cztery pojedynki i będzie walczył w wadze półśredniej.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.