Na konferencji prasowej po gali UFC 195, Dana Whiate porównał zwycięskiego mistrza do legendy świata boksu, Evandera Holyfielda:

Robbie jest naszą wersją Evandera Holyfielda. Nigdy nie daje nudnych walk. Kiedy jest ranny, zawsze napiera na swojego przeciwnika i walczy z nim jak równy z równym. Lawler przypomina mi Holyfielda. Jest dokładnie taki jak on. Bardzo szanuję go za to czego dokonał. Kiedy w takiej walce, musisz wyjść do 5 rundy i zrobić to co Lawler. To była świetna walka.

Podczas sobotniej UFC 195, Robbie Lawler (MMA 27-10-1) po raz drugi obronił pas mistrza wagi średniej UFC. Wchodząc do 5 rundy, obecny mistrz remisował na dwóch kartach z Carlosem Conditem (MMA 30-9). Ostatecznie po ostatniej rundzie, sędziowie przyznali wygraną zawodnikowi American Top Team stosunkiem głosów 48-47, 47-48, 48-47.

11 KOMENTARZE

  1. He, he – dokładnie o tym samym pomyślałem :> Biały już po raz któryś rzuca takie porównania z dupy. Taki z Robbiego Holyfield jak z Conora Ali (Łysek zna się na boksie jak Maciarewicz na dyplomacji).

  2. Nie licząc ostatniej rundy, to ja się zawiodłem na tej walce. Nie mówię, że była nudna, ale po tej dwójce spodziewałem się fajerwerków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.