fightplay_jag_och_arona-500x375

Arona dla Sherdog.com:

Zawsze uważałem że klatka jest lepsza dla mojego stylu walki. W parterze lubię używać łokci, a tego właśnie nie mogłem robić w Pride. Oczywiście bardzo chciałbym walczyć w UFC, ponieważ bez wątpienia jest to najlepsza organizacja. Ale poza nią rozważam również inne opcje. Czekam spokojnie na swój czas. Jestem gotowy pokazać się z dobrej strony, obojętnie czy to będzie ring czy klatka. Lyoto Machida bardzo dobrze broni Brazylii w świecie MMA i bardzo go za to szanuje go ale jeśli trafię do UFC i będę z nim walczyć to wygram. Jest wielkim mistrzem ale ja jestem dobrze wyszkolony, wiem co potrafię. Mogę pokonać każdego

17 KOMENTARZE

 1. Jeden z niewielu ostatnich konkretnych przeciwników dla Mousasiego poza UFC. Jak Arona przejdzie do UFC to M1 chyba nie będzie miała za dużego wyboru i będą musieli puścić Gegarda tam, a wtedy w LHW po prostu raj dla nas fanów :). UFC ściągając Ortiza, młodego Noga robi naprawdę świetną robotę, czekam teraz na Aronę.

 2. z takim mocnym skladem to ufc mogloby wtedy robic co roku 16 osobowe turnieje i pewnie co roku by kto inny wygywal

 3. Ricardo, który w ostatnich czterech walkach ma rekord 1-3, od dwóch lat zamiast walczeniem zajmuje się zapewnianiem ludzi o tym jak bardzo jest przygotowany, że może pokonać każdego, no i oczywiście o tym że zasady UFC są wprost stworzone dla niego. Ciekaw jestem czy jego nadchodząca walka potwierdzi choć w niewielkim stopniu te buńczuczne zapowiedzi.

 4. Na razie chyba stara się zareklamować UFC, ale i tak myślę ,że jeśli wygra tą i może 2 następne walki to UFC dopiero o nim pomyśli. W każdym razie jestem ciekaw również jak się zaprezentuje.

 5. Arona faktycznie moze pokonac Lyoto. a taki lekki off: czy ta wypowiedz byla tlumaczona translatorem? 😉

 6. Zupełne pustosłowie. Arona nie ma szans na UFC biorąc sprawę racjonalnie. Nawet jego nudny styl walki z Pride nie pasuje do UFC

 7. A slyszeliscie ,ze drugi rysiu czyli zikardo mayorga ma zadebiutowac w podrzednej organizacji MMA?Dla niewtajemniczonych- Jest to bokser ktory walczyl miedzy innymi z Oscarem De La $%jem:).Znany jest z bardzo mocnego i celnego ciosu.Ma wprost idealny boks pod MMA.:)

 8. Rysiek z klanu już dawno startuje w walkach w klatkach!!!
  Ale schodowych, z sąsiadkami się napierdala bo jest tylko jedna winda 😀

 9. broni czci i godności Maciusia, który nie może tego robić bo jest zajęty wyrywaniem lasek

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.