Można by powiedzieć że wszystkie drogi prowadzą do siedziby Xtreeme Couture. Nie wiem ilu już zawodników jest w tym teamie ale Ray i Jan to kolejne mega gwiazdy chcące trenować razem z najniebezpieczniejszym dziadkiem chodzącym po ziemi Randym Couturem.

Dość powiedzieć że Ray Sefo to  pięciokrotny mistrz świata Muay Thai, legenda K-1 mająca rekord 53 wygrane 17 porażek i 1 remis. Na rozkładzie ma takich zawodników jak : Melvin Manhoef, Gary Goodridge, Peter Aerts ,Mark Hunt oraz wielu innych .

Jan Nortje również wywodzi się z K-1, mimo że nie posiada takiego rekordu jak Ray to dzięki swoim rozmiarom jest na pewno cennym nabytkiem dla każdej ekipy. To właśnie w XCouture Nortje przygotowywał się do walki z Bobem Sappem.

Source : XCouture

5 KOMENTARZE

  1. No cóż. Rayowi ostatnimi czasy nie wiodło się w K-1 ale to dalej bardzo dobry fighter. Mam nadzieję, że jego przygoda z mma nie będzie na stałe i czasem (a może głównie) zawalczy również w kickboxingu. Powodzenia Ray.

  2. Ej ! spoko 🙂 Rendy jest juz legenda chyba dla kazdego wojownika czy walczy w ufc czy gdzie indzien 🙂 fajnie

  3. nie wiem po co im tylu fighterow ale ok kazdy moze cos wniesc tylko pytanie kto skorzysta z tego czy taki randy czy sefo a moze oboje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.