Rashad Evans który obecnie pomaga w przygotowaniach Vitora Belforta do walki ze swoim byłym kolegą Jonem Jonesem uważa że Brazylijczyk ma duże  szansę na zwycięstwo w sobotnim starciu na gali UFC 152:

Prawdopodobnie wiem o Jonesie więcej niż inni dlatego Vitor poprosił mnie to żebym przygotował go do walki.  Na pewno dużym błędem jest lekceważenie go w tej walce bo to jest walka w MMA. W tym sporcie widzieliśmy najbardziej emocjonujące i zaskakujące zwroty sytuacji jakie można sobie wyobrazić. Wystarczy jedna sekunda. Każdy na tym poziomie, nie ważne jakie masz miejsce w rankingu ma szanse pokonać każdego. To może być lub nie twój wieczór.  Na pewno Vitor może go znokautować. Ma najszybsze ręce jakie widziałem w MMA, dodatkowo są to bardzo ciężkie ręce. Kiedy spojrzysz na jego doświadczenie to zauważysz że walczył w klatce gdy Jones był w 3 klasie podstawówki. Zajmuje się tym sportem to od bardzo bardzo dawna

Suga dodał też że liczy na kolejną walkę z obecnym mistrzem UFC:

Jestem pewien że znowu się spotkamy w wadze półciężkiej, może to zająć nawet rok czasu ale na pewno doprowadzę do kolejnej walki z nim.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.