10 KOMENTARZE

  1. Klasa, życzę Jonesowi słodkich snów na koniec walki z Sugarem. Doceniam nowego mistrza ale ktoś powinien go słchlodzic, zanim ogłosi się nowym najstraszniejszym człowiekiem na planecie. Jest faworytem, lecz Rashad ma narzędzia by sprawic niespodziankę.

  2. Ale Shad klamie, wiadomo nie od dzis ze nowy mistrz LHW jest mega skromny.

  3. WTF?! Aż mi się wierzyć nie chce że z takim tekstem wyskoczył xD

  4. a ja jestem zdolny uwierzyć, że to powiedział, bo JJ w mediach chce wypaść na zajebistego kolesia a w rzeczywistości to dwulicowiec

  5. @ Lucifer, widziałem wywiad z nim jak mówił, że chce sie poprawnie zachowywać i takie tam i to mi jakoś utkwiło i nie mam do niego przekonania. Dobrze walczy, ale nie mogę go słuchać bo wydaje mi się faałszywy, ale to tylko moje odczucie.

  6. Takubo: na pewno nie jest faworytem, natomiast potrafię sobie wyobrazic, chociażby skuteczne kontry bokserskie w bliskim kontakcie. Pamiętaj, Evans wiekszośc walk toczył z przeciwnikami dominujacymi warunkami fizycznymi nad nim i on doskonale potrafi boksowac miedzy ich długimi łapami, dochodzą kwestie mentalności, Rashad to twardy typ, nie pęknie, wywrze wiekszą presję mentalną niźli Szogun. Po za tym  presja na Jonesa jest ogromna, on musi to bezapelacyjnie wygrac, jest wiele zmiennych, ajones to faworyt ale moim zdaniem niespodzianka jest bardziej możliwa niż wielu się wydaje.

  7. zgadzam się z tym co napisał Houk, a od siebie dodam jeszcze to, że niektórzy chyba zapominają w jakim stylu Rashad pokonał Liddell'a. gość ma parę w łapach, szybkość i technikę, więc wystarczy jeden lucky punch i cały hype wokół Jonesa pójdzie w niepamięć.

  8. Jak dla mnie lepszy obraz niż pokonanie Lidella daje walka z Rampage'm czy Silvą a tam Rashad nie prezentował się dobrze w stujce a walki wygrywał dzięki zapasom. W walce z JJ to raczej nie wyjdzie. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.