Były mistrz wagi półciężkiej UFC, Rashad Evans prezentuje najważniejsze walki w swojej dotychczasowej karierze.

10 KOMENTARZE

 1. Chciałbym, żeby Rashad jeszcze wrócił. Tak w ogóle, to chętnie bym go zobaczył w średniej – nie przypominam sobie, żeby kiedyś próbował tam swoich sił.

 2. Co się z nim stało, kiedyś zapowiadał się na naprawdę solidnego zawodnika i przez pewien okres czasu był nim, czy coś się w głowie poprzestawiało?

 3. m0nster

  Co się z nim stało, kiedyś zapowiadał się na naprawdę solidnego zawodnika i przez pewien okres czasu był nim, czy coś się w głowie poprzestawiało?

  Ja bym typował kontuzje i postępujący wiek.

 4. Rysiek jest już znacznie bliżej niż dalej końca kariery i wolałbym, żeby nikt nie wpadł na pomysł ponownego zestawienia go z Jonesem.

 5. m0nster

  Co się z nim stało, kiedyś zapowiadał się na naprawdę solidnego zawodnika i przez pewien okres czasu był nim, czy coś się w głowie poprzestawiało?

  Problemy z kontuzjami, od listopada 2013 zrobił jedną walkę. Ale i tak na rozkładzie ma najlepsze nazwiska, dla mnie to jedna z legend tego sportu.

 6. ale ten nokaut na Chucku  miazga chyba najbrutalniejsze  KO jakie widziałem .Rashad ma  bardzo dobrą renomę  może być w czołówce w kat półciężkiej   przez pewien czas , ale szanse  na zdobycie pasa nie ma ,to nie ta liga JJ ,DC , Gustafson nie wymienię AJ bo są z tego samego teamu i raczej ze sobą walczyć nie będą . Ale ogólnie starcia z Chuckiem i Rampagem i Forestem zapadły mi w głęboką pamięć  ,zawodnik z dobrą historią walk a teraz taki żart do KSW go dać hehehe

 7. Przez TUFa gdzie trenerami byl Rashad i Rampage wkrecilem w mma swoja, wtedy, dziewczyne a obecna zone 😆

 8. Z chęcią zobaczyłbym Rashada z dobrym nastawieniem psychicznym i najlepszą formą przeciw DC, myśle że postawiłby ciężkie warunki obecnemu mistrzowi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.