MMA: UFC 145-Jon Jones vs Rashad Evans

Rashad Evans nie wystąpi na gali UFC 205, gdzie zawalczyć miał z Timem Kennedym. Amerykanin nie przeszedł pomyślnie testów medycznych, których wymaga komisja sportowa w Nowym Jorku. „Suga” przyznał, że miał przyszykowane coś specjalnego na tą walkę, dlatego jest mu szczególnie przykro, iż nie dostanie okazji do zaprezentowania się w nowej dywizji.

Jestem rozczarowany. Jestem zdrowy, nie chcę żeby ktokolwiek się o mnie martwił. Wszystko jest w porządku. Nigdy nie czułem się lepiej. Po prostu komisja ma swoje zasady. Nie tolerują żadnych odchyleń jeśli chodzi o ich badania.

Evans na ten moment waży 196 funtów – był bardzo bliski zrobienia wagi średniej. Zawodnik wyznał, że teraz celuje w walkę w grudniu.

Miałem przygotowane kilka trików dla Tima. Szkoda, że ich nie zaprezentuję w oktagonie. Teraz chciałbym zawalczyć w grudniu. Nie pozwolę żeby to mnie zatrzymało.

Organizacja ogłosiła także, iż nie będą szukać innego przeciwnika dla Kennedy’ego – obaj zawodnicy otrzymali podstawy swoich wypłat.

Poniżej zobaczyć możecie jaką formę prezentował „Suga” na kilka dni przed UFC 205.

rashadforma

22 KOMENTARZE

 1. Instinct

  o chuj chodzi tej komisji skoro mu nic nie jest? są jakieś bardziej dokładniejsze informacje?

  No właśnie? Ma ktoś jakieś info?

 2. nie przeszedł pomyślnie testów medycznych ??? :joe::travolta: tego chyba jeszcze nie było , co jego mocz był za bardzo pomarańczowy ? czy może w próbce jego kału znaleźli bakterie chorobotwórcze ? :no no: no bez jaj , czekam na wiecej info , niech sie tłumaczą

 3. Lockhorne

  No właśnie? Ma ktoś jakieś info?

  Sam powiedział, że teraz nie ma zamiaru mówić o szczegółach. Może kiedyś. Dokładny cytat:

  According to Evans, an Oct. 19 MRI revealed "irregular findings." He was then asked by the NYSAC to undergo further tests, which Evans says he passed.
  After that, Evans, who declined to disclose the exact medical issue that came up, thought he was in the clear. And then Tuesday's e-mail came.

 4. Tną ostro wagę, może za bardzo był odwodniony i chujowo mu wyszła krew a nawadnianie się kroplówkami jest zabronione przez komisje antydopingowe.

 5. Z jednej strony rozumiem , że ma pełne prawo do prywatnośći , intymnośći , czy jak to nazwać. Z drugiej strony niesamowicie mnie wQrwia ,że nie wiem o co chodzi.
  Analogiczna sytuacja odnośnie Bartosza Fabińskiego.

 6. baju

  Jestem rozczarowany. Jestem zdrowy, nie chcę żeby ktokolwiek się o mnie martwił. Wszystko jest w porządku. Nigdy nie czułem się lepiej. Po prostu komisja ma swoje zasady. Nie tolerują żadnych odchyleń jeśli chodzi o ich badania.

  W chuj dziwne info:confused: Ot ciekawostka.

 7. Nie wierzę, że to był jakiś wielki problem, żeby znaleźć dla Tima innego przeciwnika…. Mimo wszystko liczę, że już reszta pozostanie bez zmian.

 8. Mam tylko nadzieję, że skończy się pierdololo o tym jak to Suga obsrał zbroję. Oby do tej walki jeszcze doszło w innym terminie i oby Rashad ją wygrał na złość hejterom. Forma fizyczna ze zdjęcia sztos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.