KSW 34 Narkun vs Barbosa

Aż pięciu Polaków pojawiło się w najnowszym rankingu portalu sherdog.com, najbardziej prestiżowym zestawieniu w branży MMA. Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Karol Bedorf i Mamed Chalidow zatrzymali wcześniej zdobyte miejsca, ale w zestawieniu pojawił się jeszcze jeden zawodnik znad Wisły. Na 15. miejscu w kategorii półciężkiej znalazł się Tomasz Narkun.

Najlepsza na świecie zawodniczka kategorii słomkowej (MMA 11-0, 1. w Rankingu PL) od dawna okupuje pierwsze miejsce zarówno w swojej wadze, jaki w kobiecym zestawieniu bez podziału na dywizje. W tych samych rankingach Karolina Kowalkiewicz (MMA 8-0, 2. w Rankingu PL) zajmuje odpowiednio 4. i 10. miejsce.

Karol Bedorf (MMA 14-2, 2. w Rankingu PL) już jakiś czas temu znalazł się na 12. miejscu w kategorii ciężkiej. Wygrana z Jamesem McSweeneyem na KSW 34pozwoliła mu zatrzymać tę lokatę. Inny Berserker, Tomasz Narkun (MMA 12-2, 1. w Rankingu PL) dzięki wygranej na tej samej gali zadebiutował w zestawieniu sherdog.com na 15. miejscu.

Dziesiąte miejsce zatrzymał mistrz KSW w kategorii średniej, Mamed Chalidow (MMA 31-4-2, 1. w Rankingu PL). Zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn jest pierwszym polskim zawodnikiem, który znalazł się w zestawieniu i od tego czasu regularnie pojawia się w okolicach 10. lokaty.

Rankingi znajdziecie pod tym adresem.

2 KOMENTARZE

  1. Gdy Błachowicz walczył dla ksw, to był w rankingu. Gdy opuścił ksw, wypadł z rankingu. Gdy Narkun nie walczył dla ksw, nie było go w rankingu. Gdy walczy w ksw, jest w rankingu. Jaki wniosek? 😀

  2. Dominik, a czy nie jest tak, że zawodnicy poza dziesiątką (other contenders) są po prostu wypisani alfabetycznie wg nazwisk? Nie ma tam konkretnej pozycji – są to więc zawodnicy z miejsc 11-15.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.