gamrot

Mateusz Gamrot po raz kolejny został doceniony przez światowe media. Tym razem „Gamer” znalazł się na 12. miejscu listy największych talentów, na które warto zwrócić uwagę w 2016 roku. Tekst Patricka Wymana znalazł się na łamach cenionego portalu sportowego Bleacher Report.

Amerykanin wyróżnił znakomitą zdolność Gamrota (MMA 10-0, 2. w Ranking PL) do płynnej zmiany płaszczyzn, bardzo dobrą kontrolę w parterze i dewastujące ground and pound. Z kolei minusem gry Polaka zdaniem Wymana jest stójka, która służy mu tylko do przygotowania pod sprowadzenia. Dziennikarz kończy swój tekst uwagą, że ankosiak ma wszystko, aby zostać jednym z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie.

Opis sylwetki zawodnika Ankosu MMA oraz resztę zawodników z listy możecie zobaczyć tutaj.

16 KOMENTARZE

 1. Niby w stójce kiepski, ale do kopów w mordę to pierwszy chętny :boystop:

  pewnie mu chodzilo o soccer kicki 😆

 2. Oby ksw go wypuściło do ufc…

  To wlasnie kontrakt z KSW moze byc najwieksza przeszkoda zwlaszcza kiedy zostanie mistrzem

 3. To wlasnie kontrakt z KSW moze byc najwieksza przeszkoda zwlaszcza kiedy zostanie mistrzem

  Zastanawiam się właśnie czemu ksw jeszcze mu nie dało walki o pas? Może właśnie Gamer tego nie chce bo wie że po zdobyciu pasa kontrakt się przedłuży? I po prostu Gamer chce wypełnić kontrakt bez walki o pas i przejść do ufc? Oby.

 4. Zastanawiam się właśnie czemu ksw jeszcze mu nie dało walki o pas? Może właśnie Gamer tego nie chce bo wie że po zdobyciu pasa kontrakt się przedłuży? I po prostu Gamer chce wypełnić kontrakt bez walki o pas i przejść do ufc? Oby.

  Gdzies pod jakoms artykulem ktos w komentarzu pisal ze Gamer jest wlasnie w trakcie negocjowania nowego kontraktu. Trenuje(trening nie walka ale rozeznanie jest) na codzienz Marcinem Heldem wiec ma porownanie umiejetnosci i chyba wie czy jest w stanie cos ugrac z zawodnikami z czolowki czy nie koniecznie

 5. Szczerze watpie ze Gamrota pusci ksw. Jest ich materialem na gwiazde. I ze on sam bedzie chcialtluc sie z lekkimi w ufc zamiast siedziec na cieplej posadce mistrza

 6. Fajnie by było go widzieć w UFC, myślę, że obecnie reprezentuje on naprawdę wysoki poziom walczy mądrze nie podpala się, jeśli obali też się nie podpala, obecnie w Ankosie jest chyba najlepszym zawodnikiem, reprezentuje nawet wyższy poziom od Borysa, który jest bardziej medialny. Niestety KSW nie będzie go chciało puścić, a to jest najlepszy moment, póki nie jest większą gwiazdą w KSW, bo jak zacznie tutaj jeszcze więcej zarabiać, to nie będzie chciał iść do UFC, za ten sam hajs, czy też niższy.

 7. Myślę, że KSW ma środki by go tutaj przytrzymać.

  Występy w KSW to nie tylko być może zbliżone siano, ale przede wszystkim – nawet jeśli ciut mniejsze to bardziej pewne.

  Dodatkowo rozpoznawalność dzieki KSW będzie w naszym kraju nieporównywalnie większa niż dzięki jakiemuś UFC, a to daje kolejne bardzo kasowe możliwości – deale sponsorskie, reklamy, telewizje śniadaniowe itd itp.

  Jest to na pewno potencjalnie BARDZO ciepły kurwidołek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.