Organizacja UFC opublikowała najnowszy ranking po sobotniej gali UFC 238 w Chicago.

Jak można się było spodziewać, duży spadek bo aż o 3 oczka na  #13 pozycję zanotowała Karolina Kowalkiewicz (12-5) która przegrała przez decyzję sędziów z Alexą Grasso (11-2). Zwycięska w tej walce Amerykanka awansowała o 2 pozycję na #11 miejsce w rankingu.

Równie długi lot w dół na dokładnie taką samą pozycję zaliczył weteran Ricardo Lamasa który przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Calvinem Kattarem. Wygrany w tej walce zyskał najwięcej rankingowo podczas całej gali awansując aż o 6 pozycji na #9 miejsce w wadze piórkowej.

Kolejne ważne zmiany to awans Peter Yana który skoczył aż o 5 miejsc na #4 pozycję w wadze koguciej a ciężki Ivanow wskoczył na #11 miejsce w królewskiej kategorii. Zmiana pozycji Bułgara miała wpływ na miejsce rankingowe Marcina Tybury który spadł o 1 pozycję na miejsce #13.

Z drabinek zniknął kończący karierę Jimi Manuwa a w jego miejsce wszedł na #14 pozycję Nikita Krylov. Co ciekawe, w rankingu pozostał Szwed Alexander Gustafsson który spadł  2 miejsca na pozycję #4.

25 KOMENTARZE

 1. w tej wadze liczy się tylko top 5 , może top 6, reszta to ogórzyce. Spadek Karoliny i tak jest skromny. 3 porażki w takim stylu powinny ją wyrzucić z top 15, ale to WMMA i wąska kategoria….:razz:

 2. Nina wyżej niż JJ… co za czasy he he

  Nie ma co się dziwić skoro Aśka więcej czasu poświęca na wypinanie sztucznych cycków niż przygotowania do walki

 3. Nie ma co się dziwić skoro Aśka więcej czasu poświęca na wypinanie sztucznych cycków niż przygotowania do walki

  Asia ma cycki? I to sztuczne ? Gdzie

 4. Trzeba podejść do sprawy poważnie i przyszłościowo i rzucić to w pizdu – przy takim stylu walki każdy mądry trener powinien jej odradzać kolejne walki.

  Wypowiada się jeszcze jakby za dużo nie zebrała, ale kto wie, gdzie jest granica – może po kolejnym oklepie będzie pierwszy żeński Binkowski czy Wawrzyk i wtedy będzie smutno.

 5. Trzeba podejść do sprawy poważnie i przyszłościowo i rzucić to w pizdu – przy takim stylu walki każdy mądry trener powinien jej odradzać kolejne walki.

  .

  Kolego, ma odradzać jej żeby zabierała go w podróże, żeby nie płaciła mu za treningi i % z walk, żeby mógł pobyć za free na galach UFC i wejść tam gdzie nie każdy może ?

 6. Prawdziwy trener  troszczy się najbardziej o zdrowie zawodnika i powinien być szczery. Choć do granicy u Karoliny jeszcze brakuje kilku oklepów to można być spokojnym

 7. Pytanie do Tomasza Nowosielskiego lub innych z MMARocks lub innych, którzy może znają odpowiedź. Skąd macie ten ranking UFC? W chwili podania go na stronie https://www.ufc.com/rankings nie było zaktualizowanych rankingów. Teraz już są, ale w chwili podania przez Was nie był zaktualizowane. Z jakiej strony dokładnie korzystaliście?

 8. ważne że stopy dalej piękne

  Dobra ziomek to Ty jesteś ten z Youtube co ma takie zjebana piosenki o stopach Karoliny ?

 9. Pytanie do Tomasza Nowosielskiego lub innych z MMARocks lub innych, którzy może znają odpowiedź. Skąd macie ten ranking UFC? W chwili podania go na stronie https://www.ufc.com/rankings nie było zaktualizowanych rankingów. Teraz już są, ale w chwili podania przez Was nie był zaktualizowane. Z jakiej strony dokładnie korzystaliście?

  Może sprawdzałeś na lokalnej wersji strony, pewnie nie było jeszcze update`u

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.