WaldekWanderlei Silva wejdzie do klatki 29 grudnia na gali UFC 79. Silva obecnie trenuje z Randym „The Natural” Couturem i pomaga mu przygotować się do jego następnej walki z Gonzagą na UFC 74. Oto co Randy ma do powiedzenia na temat Wanderlei-a:

„To świetna sprawa mieć go tutaj. Zależy mi na tym żeby korzystać z jego wiedzy. Chce się uczyć jego taktyki i technik. Zależy mi również aby osiągnąć z nim porozumienie. Mieliśmy dzisiaj parę dobrych momentów. Pracowaliśmy nad pozycją half gourd i mount (pół garda i pełny dosiad). On jest bardzo dobry w tych elementach gry.”

Oryginalnie Randy napisał tak :”On jest bardzo twardy w obu pozycjach” ale padłem ze śmiechu jak to przetłumaczyłem i trochę zmieniłem 🙂

Wanderlei zrewanżował sie Couturowi mówiąc że ten ma dobre umiejętności bokserskie oraz że jest bardzo silny w parterze. Silva : „On ma świetne jiu jitsu oraz doskonałą kondycje , jest o wiele silniejszy niż myślałem”

Jeśli chodzi o walkie Silvy to nie jest znany jeszcze jego przeciwnik ale on sam ma nadzieje że będzie to Chuck Liddell (my również).

Tu parę zdjęć z treningu Dziadka z Silvą

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.