Na jednej ze stronek znalazłem sporo ciekawych informacji. Oryginalny link tutaj a moje wypociny poniżej :

Newsy z obozu Quintona Jacksona :

W trakcie wywiadu CBS z Rampagem jeden z dziennikarzy stacji powiedział do Quintona że jeszcze muszą nakręcić reklamówkę-zapowiedź tego wywiadu na co Rampage powiedział że za każdą reklamę muszą mu płacić. Koleś zaniemówił nie zdając sobie sprawy że black men robi sobie jaja z niego.

Rampage trenuje tak samo ciężko jak do walki z Chuckiem. Powiedział też że ludzie Hendo starali się przeszpiegować sesje treningowe QJ.

Obecnie trenuje razem z Michaelem Bispingiem, Cheickem Kongo oraz Brandonem Vera. Powiedział też że spędził pare tygodni w Las Vegas trenując z Randym Couturem który kiedyś był w teamie Team Quest razem z Hendersonem.

Trener Rampage Juanito Ibarra powiedział że Silva I Shogun byli na dopingu kiedy walczyli z Rampagem. Powiedział też że tym razem wynik walki będzie zupełnie inny niż w Japonii.

Po walce z Hendo QJ weźmie zasłużone 6 miesięcy wolnego, może nakręci w tym czasie jakieś filmidło ponieważ dostał parę propozycji.

Według Juanito przeznaczeniem Bispinga jest zostać mistrzem UFC. Ale uwaga w niższej kategorii bo do 185 funciaków. Bisping potwierdził że jest w stanie zejść do tej wagi.

Bisping określił swojego następnego przeciwnika Matta Hammila  jako jednowymiarowego zapaśnika i ma zamiar to udowodnić podczas gali UFC 75.

O Kongo powiedział że jego parter znacznie się poprawił oczywiście biorąc pod uwagę jego umiejętności parterowe w poprzedniej walce równe zeru. Uważa że Cheick Kongo może zaskoczyć Mirka i zrobić kolejną niespodziankę roku 2007

Dobra teraz coś o Hendersonie

Henderson przechodzi teraz ciężki okres ponieważ jego żona jest w końcowym etapie ciąży. Dan prosił wcześniej Whitea aby jego walka QJ odbyła się w późniejszym terminie ale Dana White nalegał aby była to gala w Anglii.

Henderson uważa że jego walka z Rampagem odbędzie się w stójce , to że QJ jest od niego większy nie będzie miało wpływu na walkę ponieważ w większości swoich walk był mniejszy od swojego przeciwnika.

Dan kiedy dowiedział się od dziennikarza że Randy Couture pomagała Quintonowi w przygotowaniach do walki z nim powiedział że dowiedział się właśnie kim jego przyjaciele są naprawdę SA naprawdę

Zapytany o Rameu Sokoudjou potwierdził że ten najprawdopodobniej wyląduje w K1 – Heros a pierwsza walkę stoczy we wrześniu.

To tyle.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.