Długo badali się obaj zawodnicy po rozpoczynającym walkę gongu. Kiedy jednak w trzeciej minucie fighterzy przeszli do ofensywy posypały się prawdziwe iskry. Moks polował na swą firmową skrętkówkę – lecz Wallhead był na tę akcję przygotowany, blokując technikę już w zalążku. Jim trafiał natomiast ciosami z dystansu lecz Moks nie pozostawał mu dłużny, kopał niskie kopnięcia i sporadycznie strzelał łokciami z doskoku.

Druga runda również rozpoczęła się spokojnie, choć nie tak spokojnie jak poprzednia. Wallhead punktował na pełnym dystansie, jednak długo nie potrafił w pełni wykorzystać przewagi zasięgu jaką dysponował. Dopiero w połowie rundy nadeszło przesilenie: Jim trafił kombinacją sierpowych mocno naruszając Moksa. Kolejne ciosy powaliły cofającego się Polaka, a sędzia ringowy nie miał innego wyjścia jak tylko interwencja.

48 KOMENTARZE

 1. Bardzo ładne KO, ale myślałem ze skończy się bardzo szybko jak Moks trzymał już Anglika za nogę. Wallhead dobre wzmocnienie w -77.

 2. Piękne to było. Moks to średniak. I tyle. Na skrętówe, albo gilotynę już mu się tak łatwo łapać nie będą. A co on potrafi poza tym?

 3. @Solaris O co kaman z tym konfliktem bo coś mi chyba umknęło??

  Swoją drogą kozak gala chociaż pierwszy raz w TV

  Chodziły jakieś słuchy, że się chłopaki pokłucili i Kulti napuścił jakichś kozaków z nożem na Cipka.

 4. W pierwszej rundzie ładnie Kulti wyglądał, ale druga już bez zaskoczeni, brakło po prostu argumentów na silnego Anglika.

 5. ładnie to Jimmy zrobił, wygląda na fajne wzmocnienie w 77

  Bardzo fajne. Oby mu dali powalczyć trochę, to i Borys się zdziwi.

 6. Myślałem, że taki obrót spraw nastąpi dopiero w 3 rundzie, a jednak stało się to wcześniej.

  Czekam na walkę Mańkowski vs Wallhead o pas, KSW powinno podpisać go na dłużej 🙂

 7. Wzmocnienie 77?? z tego co słyszałem to kontrakt Judo podpisał na 1 walkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc czym wy się jaracie? ja się nie zdziwię jak więcej go na KSW nie zobaczymy

 8. za moksa sam mowi jego rekord 10-8. zaraz bedzie 10-10. Ile on w ogole robi kg na walke, bo nie pasuje do tej kategorii

 9. Nie przepadam za Moksem, więc powiewa mi jego przegrana. Wallhead może na dłużej zadomowić się w KSW z tego co widzę.

 10. Skąd macie info że kontrakt na 1 walkę? @Karas @Siedem ? Jeśli prawda to kicha straszna bo pewnie go zobaczymy zaraz gdzieś indziej( nie mówie o UFC).

  W wywiadzie/newsie/szczenie/grupie początkującej/ktoś pisał – coś było w każdym bądź razie 🙂

 11. Wallheada widzę w eliminatorze z Tsarevem, który pierwotnie miał się bić o pas. Z kolei Moks mógłby spróbować się w walce niżej – tak jak pisałem – z Zawadzkim, Kowalewiczem lub Piraevem. 😉

 12. Wallheada widzę w eliminatorze z Tsarevem, który pierwotnie miał się bić o pas. Z kolei Moks mógłby spróbować się w walce niżej – tak jak pisałem – z Zawadzkim, Kowalewiczem lub Piraevem. 😉

  Osobiście nie chciałbym już żadnego zawodnika z Rosji. Same problemy z nimi.

 13. Osobiście nie chciałbym już żadnego zawodnika z Rosji. Same problemy z nimi.

  Mówimy o Piravewie dla Moksa czy Tsareva? Pierwszy nie pokazał się tragicznie, drugi był dwukrotnie przekładany dla mistrza. Myślę, że warto dać obojgu szansę. 😉

 14. A może tak Walhead vs Saidov jako eliminator do pasa? A co do Moksa: kategoria niżej i stójka do trenowania i będzie git!

 15. Dlaczego każdy zakłada scenariusz, w którym Moks dalej walczy w KSW? IMO chłopak nie rokuje na przyszłość. Nie ma żadnych szans z Borysem czy Asłanem, więc po co go na siłę trzymać? Do tego ta jednowymiarowość i brak warunków fizycznych. Niech sobie zejdzie wagę niżej i zdobywa w niej doświadczenie, ale poza KSW.

 16. @Spike, mówię o przekraczaniu wagi i tego typu rzeczach. Odbiegam od wartości sportowych.

  No to chyba że tak. 😆 Ale tak czy siak, takie walki mógłbym przetrawić.

  A może tak Walhead vs Saidov jako eliminator do pasa? A co do Moksa: kategoria niżej i stójka do trenowania i będzie git!

  Niegdyś to proponowałem, to mi zarzucali głupotę, że Saidov vs Mańkowski lepsze zestawienie. Ustąpiłem. 😉

 17. Ej to lipa z tą jedną walką angola. Liczę, że KSW jakoś się z nim dogada i zobaczymy go jeszcze. Ciekawa postać i pewnie może dać więcej niż jednopłaszczyznowy Moks, z którego udziałem odbyły się już chyba wszystkie możliwe, ciekawe zestawienia.

 18. Chodziły jakieś słuchy, że się chłopaki pokłucili i Kulti napuścił jakichś kozaków z nożem na Cipka.

  jajecznica, nie zapominaj o jajecznicy 😀

 19. Nie jest mi szkoda Moksa, bo nigdy go nie lubiłem. Koleś poza gilotyną i skrętówka, na które łapią się tylko Langmany, nie ma nic czym mógłby wygrywać walki w 77. Może jakby zszedł niżej, ale to musiałby ciąć z mięśnia pewnie, a nie wiem czy ktoś kto nosi ksywkę Kulturysta by się na to zgodził 🙂

 20. Podbijam, Moks powinien szukać szczęścia w -70 i jeśli KSW da mu szansę, to właśnie w tej kategorii z Piraevem, Kowalewiczem lub Zawadzkim. Z kolei z Wallheadem włodarze powinni się dogadać, bo na prawdę ciekawa persona, tu upatrywałbym jego walki z Tsarevem w formie eliminatora – Anglik z rekordem 1-0 w KSW, Rosjanin był dwa razy przymierzany do walki o tytuł, wszystko się zgadza. 😉

 21. Dla mnie Moks nie ma aspektów do wygrywania oprócz nachalnej próbie dojscia do skrętówki ewentualnie złapie gilotynę. Stójka oprócz lowkickow jest tragiczna, może przez warunki na 77(krótkie ręce). Czas na ogarnięcie się moksik.

 22. Chodziły jakieś słuchy, że się chłopaki pokłucili i Kulti napuścił jakichś kozaków z nożem na Cipka.

  Jeśli to prawda to ciekawe jak to wszystko wpłyneło na cały team, w ogóle Moks trenuję jeszcze w Szczecinie ?

 23. Może jakby zszedł niżej, ale to musiałby ciąć z mięśnia pewnie, a nie wiem czy ktoś kto nosi ksywkę Kulturysta by się na to zgodził 🙂

  Przeciez on walczyl chyba nawet w 84. Ja nie widze opcji zeby poszedl jeszcze nizej.

 24. Co do konfliktu, mam dziwne wrażenie, że nie widziałem Michała koło Moksa, a przy Narkunie już był 😉

 25. Konflikt? Jaki konflikt?

  Wyjdę może na Janusza,ale kto to Norbert Sawiki, co był wpis tam ? Ja też się uradowałem, że Mops w pizdeczke dostał. Gwiada , wielka!

  Do M1 go  –  –  –  –  – i tam na kasę posadzić

 26. Kurde na początku jak nie widziałem Cipka w narożniku Kulturysty to pomyślałem ,że w AKA jeszcze jest a potem u Borka i Żyrafy już był.Serio z tym,że Moks nasłał tych koleszków ? Wpis Norbiego też wymowny.Szkoda bo widać chłopaki mieli mocną sztame.Ktoś coś więcej wie ?

 27. Szkoda porażki, ale Anglik to nie był byle kto. W stójce trzeba było uważać i bardziej starać się o parter moim zdaniem. Zawód, ale tak to bywa w MMA.

 28. Rafał ładnie próbował poddawać anglika, ale MMA to nie tylko parter. Szkoda że tak się stało, ale co zrobić.. KSW zyskało dobrego zawodnika w kategorii 77.

 29. Kurde na początku jak nie widziałem Cipka w narożniku Kulturysty to pomyślałem ,że w AKA jeszcze jest a potem u Borka i Żyrafy już był.Serio z tym,że Moks nasłał tych koleszków ? Wpis Norbiego też wymowny.Szkoda bo widać chłopaki mieli mocną sztame.Ktoś coś więcej wie ?

  @TYTUS rozjasnij panu sprawe 😉

 30. KSW zyskało dobrego zawodnika w kategorii 77.

  I tu się pojawiają schody. Otóż Anglik nie chciał długiej umowy, z ksw dogadał się jedynie na tę walkę. Mówił, że chce być niezależny, ale nie trzeba być specjalnie bystrym by zrozumieć, iż celuje w UFC. Jeżeli ponownie zobaczymy go na KSW to raczej na podobnych warunkach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.