Krzysztof Pietraszek (MMA 5-8) w zeszłą sobotę poddał Adama Oknińskiego (MMA 4-2) na gali Boxing Night 11 w Warszawie.  „Chińczyk” tym samym przerwał fatalną passę 8 porażek z rzędu i wszystko wskazuje na to, że niesiony tą wygraną zapragnął kuć żelazo póki jest gorące.

Jak poinformowała bowiem organizacja MMA Fight Night, Krzysztof Pietraszek wystąpi w ich gali i tym samym stoczy drugą zawodową walkę w MMA w ciągu tygodnia.

Przeciwnikiem Pietraszka na gali MMA Fight Night III Arena będzie Rafał „Kaszana” Lewoń.  Walka ta będzie starciem wieczoru na gali która odbędzie się 23 października 2015 w hali Milenium w Kołobrzegu.

 

22 KOMENTARZE

 1. Piszcie pogromca Oknińskiego będzie wiadome o kogo chodzi
  A poza tym jak szybko mozna zmienić front, Mrozowski jest zachwycony tym faktem. U niego to jest w polecanych

 2. A to Wariat 🙂 niedługo będzie codziennie walczył 🙂 heheale jak jest na fali .. 😛 to niech płynie pogromca Oknińskiego 🙂

 3. dobry typ! powodzenia! spodobala mi sie rowniez jego wypowiedz po walce z Okninskim, szczera bez zadnego owijania w bawelne to lubie!

 4. Tylko w jakiej kategorii wagowej to się odbędzie? Pietraszek ostatnio wniósł na wagę 95 kg, więc raczej 84 nie zrobi, a Lewoń ostatnio w półśredniej śmiga.

 5. Zaczynam kibicować Pietraszkowi. To chyba już ósma walka w tym roku, a w tym tempie do końca roku dorzuci jeszcze z pięć. Travis Fulton zaczyna się niepokoić.

 6. Geronimo

  Zaczynam kibicować Pietraszkowi. To chyba już ósma walka w tym roku, a w tym tempie do końca roku dorzuci jeszcze z pięć. Travis Fulton zaczyna się niepokoić.

  Na prawdę oby więcej takich fighterów. Nie pierdoli się tylko jedzie się bić. Na prawdę chciałbym żeby w przyszłości zawodnicy zarabiali tylko i wyłącznie na MMA tocząc po co najmniej 100 walk w swojej karierze, wygranych, przegranych, nie ważne, ale żeby każdy kto chce mógł walczyć i nie narzekał że nie ma gdzie.

 7. KML

  Tylko w jakiej kategorii wagowej to się odbędzie? Pietraszek ostatnio wniósł na wagę 95 kg, więc raczej 84 nie zrobi, a Lewoń ostatnio w półśredniej śmiga.

  90 kg

 8. KML

  Tylko w jakiej kategorii wagowej to się odbędzie? Pietraszek ostatnio wniósł na wagę 95 kg, więc raczej 84 nie zrobi, a Lewoń ostatnio w półśredniej śmiga.

  90 kg

 9. Widać uznał, że ostatnie zwycięstwo to błąd w Matrixie i musi to naprawić, żeby wszechświat nie jebnal.

  A tak serio, to dobrze, że nie kalkuluje, ale oby nie przecenil możliwości swojego organizmu

 10. Widać uznał, że ostatnie zwycięstwo to błąd w Matrixie i musi to naprawić, żeby wszechświat nie jebnal.

  A tak serio, to dobrze, że nie kalkuluje, ale oby nie przecenil możliwości swojego organizmu

 11. Chińczyk vs Kaszana 🙂 ale 8 porażek pod rząd?! To musiał być dół psychiczny…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.