Organizacja Celtic Gladiator kilka dni temu ogłosiła walkę Krzysztofa Kułaka (29-15-2) podczas listopadowej edycji, która odbędzie się w Nowym Sączu. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie rywalem „Modela”. Chęć stoczenia pojedynku z weteranem polskiego MMA wyraził jednak Rafał Haratyk (7-3-2). 

Gala Celtic Gladiator 15 odbędzie się 4 listopada w Nowym Sączu. Poznaliśmy również kolejne terminy gal tej organizacji – 25 listopada w Galway w Irlandii, 16 grudnia w Los Angeles, 25 stycznia 2018 roku w Chicago.

Na ten moment nie wiadomo, czy Kułak w obronie tytułu kategorii średniej zmierzy się z Haratykiem, jednak publiczne wyzwanie do starcia możemy zobaczyć na Facebooku potencjalnego pretendenta, który jednocześnie twierdzi, że został namówiony do tego starcia.

Doszły mnie słuchy, że Krzysztof Kułak wraca do kategorii średniej… hmm… no to namówiliście mnie!!! :)Celtic Gladiator MMA Celtic Gladiator Poland Albert Lucyna Jarzebak Make it Happen! 😀

Publiée par Rafal Haratyk sur Mercredi 16 août 2017

Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

12 KOMENTARZE

 1. Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

  W sumie to czemu nie? Kułak niby zniszczony i praktycznie emeryt, ale po porażce i blisko rocznej przerwie Rafała mógłby okazać się całkiem niezłym przeciwnikiem.

 2. Na ten moment nie wiadomo, czy Kułak w obronie tytułu kategorii średniej zmierzy się z Kułakiem

  :razz:enn:

 3. Na tej gali Krzysztof Kułak ma bronić pas wagi średniej, który zdobył na Celtic Gladiator V w 2012 roku w Dublinie, więc Kułak jest już 5 lat mistrzem Celtic Gladiator… to jakiś rekord mistrzostwa?

  Kułak na pewno bronił tytułu na Celtic Gladiator VIII w 2013 roku, ale mam pytanie czy jego walki na Celtic Gladiator X i XI w 2016 roku w umownym limicie – 80 kg też były obronami? Bo wydaje mi się, że nie, a np. na Wikipedii błędnie wskazują te walki jako obrony mistrzostwa.

 4. Na ten moment nie wiadomo, czy Kułak w obronie tytułu kategorii średniej zmierzy się z Kułakiem

   To byloby naprawde cos 😉 Rafal troche ostatnio spuscil z tonu i mial przerwe, ale Kulaka pojedzie raczej bez wiekszych trudnosci.

 5. Na ten moment nie wiadomo, czy Kułak w obronie tytułu kategorii średniej zmierzy się z Kułakiem, jednak publiczne wyzwanie do starcia Kułaka możemy zobaczyć na Facebooku Kułaka, potencjalnego pretendenta, który jednocześnie twierdzi, że Kułak został namówiony do tego starcia przez Kułaka.

  :lol::wink:

 6. Fajnie jakby ta gala Celtic Gladiator miała taką walkę na rozpisce, bo niby to znana organizacja, ale brakuje jej trochę większego rozmachu i lepszej promocji.

 7. To byloby naprawde cos 😉 Rafal troche ostatnio spuscil z tonu i mial przerwe, ale Kulaka pojedzie raczej bez wiekszych trudnosci.

  A mówia, że najtrudniejszy przeciwnik to ten w lustrze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.