Walczący ostatnio w Babilonie MMA, Rafał Haratyk podpisał kontrakt z organizacją ACA!

„Polish Tank” ostatnie lata miał bardzo udane. W 2017 stoczył jeden bój, udało mu się pokonać przez decyzję Łukasza Bieńkowskiego. Trzy kolejne walki potoczyły się również po jego myśli i na kolejnych galach, pokonał kolejno: Johana Romminga, Marcina Naruszczkę i Macieja Różańskiego.

Haratyk (MMA 11-3-2) miał wystąpić w kwietniu tego roku na gali Babilon MMA 8 z Gadzhimem Omargadzhievem. Wycofał się jednak z walki jako powód podając niechęć do walki w klatkoringu, w którym to po połączeniu gali bokserskiej i MMA, odbywały się pojedynki.

🇵🇱 New Polish middleweight has been signed to ACA roster. Welcome Rafal Haratyk!

Publiée par ACA sur Samedi 27 juillet 2019

14 KOMENTARZE

 1. Mam problem z Haratykiem. Gosciu na papierze jest bardzo przecietny, lecz potrafi do perfekcji wykorzystywać swoje atuty w klatce. Nie ma ich zbyt wiele, a jednak potrafi przeciągnąć szalę na swoja korzyść. Obawiam sie jednak ze ACA to jednak za wysoka liga, i czeka go brutalna weryfikacja z nienznaym szerszej publiczności dzikiem z kaukazu.

 2. Bardzo dobra decyzja! UFC to za wysokie progi a ACA to idealne miejsce dla Rafala. Choc myslalem ze jeszcze chociaz z Pietrzakiem zawalczy na Babilonie.

 3. Mam problem z Haratykiem. Gosciu na papierze jest bardzo przecietny, lecz potrafi do perfekcji wykorzystywać swoje atuty w klatce. Nie ma ich zbyt wiele, a jednak potrafi przeciągnąć szalę na swoja korzyść. Obawiam sie jednak ze ACA to jednak za wysoka liga, i czeka go brutalna weryfikacja z nienznaym szerszej publiczności dzikiem z kaukazu.

  Czy ja wiem, w starciu Strus – Haratyk delikatnie faworyzowałbym tego drugiego.

 4. Czy ja wiem, w starciu Strus – Haratyk delikatnie faworyzowałbym tego drugiego.

  Serio stawiasz na Haratyka?

  Pewnie do tej walki nie dojdzie, ale sam jestem ciekaw wyniku takiej konfrontacji. Dla mnie miękko na korzyść Piotrka.

 5. Dobrze, że czołowi zawodnicy z Polski zaczynają widzieć inne perspektywy niż tylko posadka w KSW.

  Haratyk choćby chciał iść do krs to i tak panowie dwaj by go nie chcieli bo ma za mało lajków i unika "wygłupów" w klatce.

 6. Mam problem z Haratykiem. Gosciu na papierze jest bardzo przecietny, lecz potrafi do perfekcji wykorzystywać swoje atuty w klatce. Nie ma ich zbyt wiele, a jednak potrafi przeciągnąć szalę na swoja korzyść.

  Jeżeli Haratyk na papierze jest bardzo przeciętny, to jak nazwać Róźańskiego? Pamiętam czasy jak Maciej był uważany za  prospekta i większość wróżyła mu UFC. Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby Haratyk okazał się kolejnym kryptonitem dla Materli.

 7. Irytuje mnie angielskie zapisywanie rosyjskich nazwisk. Jakby nie można było wg polskiej transkrypcji: Chujzginajew

  :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.