haratyk

Miesiąc wcześniej Liam Cleland po fenomenalnym występie przeciwko Michielowi Oppermanie, zdobył zwakowany pas dywizji średniej EFC. Teraz o prawo do walki z nowym mistrzem zawalczą Warren Allison oraz Rafał Haratyk.

Rafał już ma jedno zwycięstwo na koncie pod banderą EFC. W kwietniu tego roku, udało mu się zwyciężyć z Keronem Daviesem. Polak poddał wtedy Daviesa duszeniem zza pleców w pierwszej rundzie. Wcześniej udało mu się pokonać Mazvydasa Piezę na gali PLMMA. Haratyk ma dwa remisy w bilansie, które zaliczył z Oskarem Piechotą oraz Marcinem Gułasiem i tylko jedną porażkę, którą zadał mu Omari Akhmedov.

Allison na początku swojej kariery, doświadczył dwóch porażek z rzędu. Szybko jednak odbił się od nich i od tego czasu nie przegrał ani razu, pokonując po drodze pięciu rywali. Warren już wcześniej był blisko walki o pas, ale przed starciem z Yannickiem Bahatim, doznał kontuzji i musiał się wycofać z tego boju o miano pierwszego pretendenta. Teraz Południowoafrykańczyk jest w pełni zdrowia i gotowy na konfrontację z Rafałem.

Walka odbędzie się 29 sierpnia w Republice Południowej Afryki.

8 KOMENTARZE

  1. Wiadomo może kiedy Rafał się o tym starciu dowiedział?

    Rafał wiedział od dłuższego czasu o walce, wspominał w jakimś wywiadzie. Informację o swoim przeciwniku wrzucił natomiast na swojego fb 23 lipca.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.