Rafael Fiziev krótko zareagował na przegraną z Mateuszem Gamrotem, do której doszło na UFC Vegas 79 w zeszły weekend w UFC Apex w Las Vegas. Walka zakończyła się przez TKO na korzyść Polaka, gdy w drugiej rundzie Ataman doznał kontuzji kolana.

Fiziev wchodził do walki z Gamrotem jako numer 6. rankingu kategorii lekkiej UFC. Wybitnie utalentowany stójkowicz w pierwszej rundzie wygrał z Gamrotem na kartach punktowych, ale w drugiej rundzie, po jednym z kopnięć, doznał kontuzji kolana i nie był w stanie kontynuować pojedynku. 30-latek po walce trafił do szpitala, gdzie byli także Bryce Mitchell oraz Michelle Waterson-Gomez i krótko zareagował na porażkę z Gamerem.

Druga runda, zdarzyła się kontuzja. Wszyscy tutaj są. Co za biznes, co? Co za biznes… Najlepszy biznes na świecie. Wszyscy są tutaj.

Dla Fizieva (12-3 MMA) była to druga przegrana z rzędu. Do pojedynku z Gamrotem wchodził po przegranej przez decyzję sędziowską po świetnym starciu z Justinem Gaethje. W przeszłości wygrywał z m.in. Rafaelem dos Anjosem, Bradem Riddellem czy Bobbym Greenem. 9 z 12 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Nie wiadomo jak długa przerwa czeka teraz zawodnika przez kontuzję kolana, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go już w oktagonie w tym roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Rafael Fiziev krótko zareagował na przegraną z Mateuszem Gamrotem, do której doszło na UFC Vegas 79 w zeszły weekend w UFC Apex w Las Vegas. Walka zakończyła się przez TKO na korzyść Polaka, gdy w drugiej rundzie Ataman doznał kontuzji kolana. Fiziev wchodził do walki z Gamrotem jako numer 6. rankingu kategorii lekkiej UFC. Wybitnie utalentowany stójkowicz […]

Odpowiedz polub

click to expand...