conor-dos-anjos

Conor McGregor oraz Rafael dos Anjos nadal wymieniają się „uprzejmościami”.

Dos Anjos, który w ostatniej walce z Eddiem Alvarezem stracił tytuł mistrzowski kategorii lekkiej UFC, musiał wycofać się z pojedynku z Irlandczykiem 2 tygodnie przed walką z powodu kontuzji stopy. To spowodowało, że do starcia w zastępstwo wszedł Nate Diaz, który pokonał McGregora w 2 rundzie ich pojedynku.

Conor chciał przejść do kategorii lekkiej, aby stoczyć walkę z dos Anjosem na UFC 196. Jeśli wygrałby starcie z Rafaelem, dokonałby historycznego czynu – byłby pierwszym mistrzem dwóch kategorii wagowych w tym samym momencie. Irlandczyk podczas konferencji telefonicznej stwierdził, że Brazylijczyk pozbawił go tej możliwości.

Patrząc na to obiektywnie, powinienem być teraz mistrzem dwóch dywizji UFC. Jeśli zawalczyłbym z Rafaelem dos Anjosem, jeśli nie zachowałby się jak ci*a i pojawił się w oktagonie, padłby w pierwszych minutach po moich ciosach. Nie mam co do tego wątpliwości. Siedziałbym tutaj teraz jako mistrz dwóch dywizji, ale staram się o tym nie myśleć.

Brazylijczyk nie zareagował łagodnie na słowa Irlandczyka. Dos Anjos dzisiaj na swoim Twitterze odpowiedział McGregorowi w dosyć agresywny sposób.

Jeśli zawalczyłbyś ze mną nie byłbyś mistrzem dwóch dywizji, byłbyś martwy. Zobacz co zrobił z Tobą Diaz, który nie był nawet w formie.

Dos Anjos ma zaplanowaną walkę z Tonym Fergusonem na gali TUF Latin America 3 Finale. McGregor już za 12 dni zmierzy się z Natem Diazem na UFC 202.

2 KOMENTARZE

  1. RDA jest trochę śmieszny, dostał w pizdę od Eddiego  to próbuje wrócić na tor walki z McGregorem, tyle że rudemu ta walka się teraz po prostu nie opłaca, a Rafael jest śmieszny ponieważ pierdoli że zabiłby rudego, skoro taka jest dysproporcja w ich umiejętnościach to dlaczego się osrał jak złapał kontuzję stopy ? skoro teraz go zabije to wcześniej po prostu by go znokautował, ale się osrał , proste . #Favelalogic

  2. Walka RDA z Connorem, który dostał oklep od Diaza? – wystarczy zobaczyć co z Diazem robił RDA. Ten dzik poskładałby szczekajacego błazna Connorka w sposób bezlitosny. Poza tym RDA wróci i pozabija kogo trzeba, no może poza orłem – ich zestawienie bardzo chętnie obejrzę i mam nadzieję, że chłopcy beda mieli okazję wymienić argumenty.A rudy? w 2017 nie będzie miał nawet 1 pasa, a co dopiero 2, potem siądzie psychicznie, zacznie za duzo snifowac i po nim;) Tydzień później powiesi się Charles;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.