Rafael dos Anjos, były mistrz kategorii lekkiej, doznał potwornego urazu w walce z Leonem Edwardsem, który świetnie używał uderzeń łokciami w pojedynku z Brazylijczykiem. Prawdopodobnie jednym z nich rozciął łuk brwiowy przeciwnika, co wyłapały kamery w trakcie pojedynku na UFC on ESPN 4. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

View this post on Instagram

Nasty cut on RDA 🤭 #UFCSanAntonio

A post shared by ESPN MMA (@espnmma) on

Ostatecznie RDA przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z większym od siebie Anglikiem. Była to jego trzecia porażka w kategorii półśredniej UFC.

11 KOMENTARZE

  1. Potworne rozcięcie to miał mój ziomek jak się poślizną na kafelkach i przypierdolił głową o rant stopnia od schodów, sznyta szeroka na centymetr i długa na 10 cm, widok czaszki w tej ranie mam nadal przed oczami, to rozcięcie RDA to parę szwów woda utleniona i nara do chaty.

  2. Potworne rozcięcie to miał mój ziomek jak się poślizną na kafelkach i przypierdolił głową o rant stopnia od schodów, sznyta szeroka na centymetr i długa na 10 cm, widok czaszki w tej ranie mam nadal przed oczami, to rozcięcie RDA to parę szwów woda utleniona i nara do chaty.

  3. Potworne rozcięcie to miał mój ziomek jak się poślizną na kafelkach i przypierdolił głową o rant stopnia od schodów, sznyta szeroka na centymetr i długa na 10 cm, widok czaszki w tej ranie mam nadal przed oczami, to rozcięcie RDA to parę szwów woda utleniona i nara do chaty.

    No a jak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.