Niepokonany w Bellator MMA mistrz kategorii średniej organizacji Rafael Carvalho poznał rywala, z którym zmierzy się w kolejnej obronie pasa mistrzowskiego. Brazylijczyk zawalczy z Alessio Sakarą na włoskiej gali Bellator 190. Organizacja po długim czasie oficjalnie potwierdziła ten pojedynek.

Carvalho (14-1 MMA) w swojej karierze przegrał tylko raz. Od czasu nieudanego debiutu ma on serię 14 zwycięstw z rzędu. W Bellator MMA pokonał on m.in. Melvina Manhoefa czy Brandona Halseya.

Sakara (19-11 MMA) wygrał swoje dwie walki w organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera. Legionarius 13 z 19 zwycięstw w karierze zdobywał przez nokauty. W przeszłości, jak z pewnością doskonale pamiętają fani MMA, Włoch występował w największej federacji MMA na świecie, UFC, gdzie zmierzył się m.in. z Chrisem Weidmanem czy Brianem Stannem.

Bellator 190 odbędzie się 9 grudnia w Nelson Mandela Forum we Florencji, we Włoszech.

 

5 KOMENTARZE

  1. Gala we Włoszech z dodatkiem Kicboxingu to już chyba tradycja. I niestety transmisja gali też pewnie odbędzie się na Spike dopiero od 3 w nocy czasu Polskiego, czyli po zakończeniu gali w ramach "premiery".

  2. Nazwa i logo Bellatora idealnie pasuje do Włoch. Do tego jeszcze Sakara który wygląda jak rzymianin albo jakiś gladiator i ma ksywe "Legionarius". Tatuaże też idealne. Założe się że jeszcze lubi "pięć piw" zamawiać 😆 Combo w chuj. 😆

  3. Domy i pociągi na Sakarę. A tak swoją drogą.

    Jak można we Włoszech nazwać halę nazwiskiem bambo, co położył na łopatki swoje państwo. Włochy nie mają już swoich bohaterów, jeżeli można nazwać tego typa bohaterem?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.