Gegard Mousasi zdobył kolejny pas mistrzowski do swojej kolekcji. Na gali Bellator 200 pokonał on Rafaela Carvalho poprzez TKO w 1 rundzie i tym samym został nowym mistrzem wagi średniej organizacji Bellator MMA.

Pojedynek rozpoczął się bardzo spokojnie. Po minucie walki ofensywę zainicjował Mousasi, który ruszył po skuteczne obalenie. W parterze starał się on zajść za plecy Carvalho, a ten przez moment próbował zagrozić pretendentowi kimurą. Po kilkudziesięciu sekundach batalii na chwyty Mousasi przeszedł do dosiadu, a Carvalho po chwili oddał mu plecy. Gegard z tej pozycji naruszył Brazylijczyka mocnym ground and pound i sędzia został zmuszony do przerwania tego starcia.

Mousasi od momentu przejścia z UFC do Bellatora zdążył pokonać już 2 przeciwników. Wcześniej był posiadaczem pasów w Strikeforce oraz DREAM.

https://twitter.com/FancyCombat/status/1000130422607699970

13 KOMENTARZE

  1. W obecnej sytuacji jaka panuje w UFC w średniej to Gegard spokojnie dostać by mógł title-shota ale skąpiradła nie chciały sięgnąć do skarbonki i pozbyli się leniwca… chuje !

  2. to najwieksze rozczarowanie, ze on nie walczy w ufc, scisla czolowka, top 3. W bellatorze z nudow moze zdobyc wszystkie pasy.

  3. UFC miało go w dupie. Niech leniwiec zarabia dobre pieniądze w Bellatorku. Wolałbym go w juefsi, ale takiego Gegarda też lubię pooglądać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.