Rachael Ostovich (MMA 4-4) jednak wystąpi na styczniowej gali UFC na ESPN, na której zmierzy się z Paige VanZant (MMA 11-4). Pomimo brutalnego pobicia jakiego doznała z rąk swojego męża, zawodniczka będzie w stanie zawalczyć z VanZant. Informację tę potwierdził menadżer Ostovich.

Według lekarzy, pęknięcie kości oczodołu oraz inne mniejsze urazy, powinny zagoić się do czasu walki. Brak przeciwwskazań medycznych oraz chęć zawodniczki do stoczenia boju sprawiły, że starcie to znów pojawiło się na rozpisce gali UFC Fight Night 143. Gala odbędzie się 19 stycznia w Brooklynie.

Opis ataku na Ostovich oraz jej zeznania przeciwko mężowi, znajdują się pod TYM WĄTKIEM.

27 KOMENTARZE

 1. Walka bardzo ciekawa wizualnie, ale sportowo znaczy mniej niż walka amatorów bijących się w Zbąszynku na pucharze Zbyszko Cup Boxing. Nie mogę się już doczekać!

 2. Walka bardzo ciekawa wizualnie, ale sportowo znaczy mniej niż walka amatorów bijących się w Zbąszynku na pucharze Zbyszko Cup Boxing. Nie mogę się już doczekać!

  Na tę jedną walkę powinni delikatnie zmodyfikować przepisy – oktagon zamienić na dmuchany basen wypełniony kisielem.

 3. Na tę jedną walkę powinni delikatnie zmodyfikować przepisy – oktagon zamienić na dmuchany basen wypełniony kisielem.

  I niech nie robia sobie tych obrzydliwych fryzur

 4. :razz:enn: Twarda psycha.

  Rose ma traumie po tym jak została wybita szyba w autobusie i od roku nie potrafi dojść do siebie.:DC:

 5. Ta walka powinna się odbyć topless, dziewczęta mają w swoim arsenale wiele niekonwencjonalnych technik w których stroje Reebok najzwyczajniej w świecie przeszkadzają, nie możemy pozwolić, aby przez kawalake materiału widowiskowa mialloby stracić na atrakcyjności :lizoremotmaly2:

 6. Walka bardzo ciekawa wizualnie, ale sportowo znaczy mniej niż walka amatorów bijących się w Zbąszynku na pucharze Zbyszko Cup Boxing. Nie mogę się już doczekać!

  Rozsądny z Ciebie facet.

 7. Ta walka powinna się odbyć topless, dziewczęta mają w swoim arsenale wiele niekonwencjonalnych technik w których stroje Reebok najzwyczajniej w świecie przeszkadzają, nie możemy pozwolić, aby przez kawalake materiału widowiskowa mialloby stracić na atrakcyjności :lizoremotmaly2:

  Topless? Za duze ryzyko ze sylikony powypadaja:lol:

 8. I na chuj ta walka?

  Rozumiem, że lasia będzie robić obóz ze złamaną kością oczodołu? Czyli mężuś kontrolował finanse i potrzeba hajsu na gwałt. Albo te obrażenia to była jakaś ściema. Na pewno pomoże jej to w sądzie…

 9. Ja to bym chciał zobaczyć jak Rachel aktualnie wygląda, bo niby miała tak zmasakrowaną twarz, a za miesiąc już ma walczyć? hmm.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.