• Teraz są te ostatnie dwa tygodnie, w których dopinają się wszystkie szczegóły związane z galą. Przygotowania trwają mniej więcej od 3 miesięcy.
 • Na frekwencję na gali KSW 44 nie narzekamy, Ergo nigdy nas nie zawiodła. Tempo sprzedaży biletów jest nieco słabsze niż rok temu, bo wiadomo, w tym okresie mieliśmy Narodowy, a dodatkowo teraz robimy w pierwszym półroczu 3 gale, a nie jak zawsze 2. Liczymy na komplet mimo wszystko.
 • Scenariusz filmu „Klatka” jest naprawdę dobry, wszyscy mówią, że to będzie hit a my cieszymy się, że KSW jest częścią tego projektu.
 • Poza linią odzieżową, klubem sportów walki i platformą TV niedługo otwieramy sport bar.
 • Każde przedsięwzięcie w pewnym momencie chce się rozwijać i dlatego szukamy nowych możliwości. Cieszymy się, że KSW ma już taki status, jaki ma i dlatego chcemy wycisnąć z tego jak najwięcej. Jeśli pojawiają się możliwości – my je wykorzystujemy.
 • Kwoty walk Bedorf vs Pudzianowski i Oświeciński vs Jun są bardzo zbliżone. To naprawdę duże pieniądze, na szczęście dzięki systemom PPV udaje nam się takie rzeczy zestawić.
 • Tworząc fight card na galę żyje się każdym nazwiskiem i każdą walką, dlatego ciężko mi powiedzieć, na którą czekam najbardziej, bo to po prostu wszystko jest dla nas jakieś emocjonujące. Ciekawi nas czy zawodnik, który debiutuje w KSW zaspokoi nasze oczekiwania i czy postawimy też na niego w przyszłości. Chyba że oczywiście mówimy o nagłych wypadkach i zawodnikach „last minute”. W tej karcie 80% było przemyślane.
 • Mariusz cieszy się, że ma możliwość walczenia teraz z byłym mistrzem KSW. Można by było mówić o tym pojedynku z Bedorfem jako o eliminatorze, gdybyśmy nie wprowadzili systemu 5×5 w walkach mistrzowskich, bo Mariusz uważa, że może to być dla niego problem. Pudzianowski nie jest zawodnikiem, dla którego liczą się te najwyższe laury, choć zaczyna o tym myśleć intensywnie od kiedy stał się pełnoprawnym zawodnikiem. Cieszy mnie to, że Mariusz jest szczery i mówi nam o takich rzeczach otwarcie, chcielibyśmy zestawić go w walce o pas, jeśli wygra z Bedorfem, ale czas pokaże wszystko.

25 KOMENTARZE

 1. Bardzo krótka część poświęcona MMA, właściwie można by było zrobić z tej rozmowy jednego newsa.

  Nie chciałam jednak zawieść waszych oczekiwań i jest podsumowanie 😉

 2. Kwoty walk Bedorf vs Pudzianowski i Oświeciński vs Jun są bardzo zbliżone. To naprawdę duże pieniądze, na szczęście dzięki systemom PPV udaje nam się takie rzeczy zestawić.

  To smutne, że takie ścierwo, które ani nie jest aktorem, ani fighterem, tylko zwykłym życiowym piskorzem, dostaje taką kasę jak Pudzian i Bedorf.

  Kiedy historia popełniła błąd w wychowaniu? Kiedy ewolucja naszej cywilizacji się potknęła?

 3. To smutne, że takie ścierwo, które ani nie jest aktorem, ani fighterem, tylko zwykłym życiowym piskorzem, dostaje taką kasę jak Pudzian i Bedorf.

  Kiedy historia popełniła błąd w wychowaniu? Kiedy ewolucja naszej cywilizacji się potknęła?

  I to jeszcze sa te z PPV, ktore mialy pozwolic na zajebiste angaze i podniesienie poziomu sportowego. Nie bez powodu przestalem kupowac

 4. To jest poniżające dla takich sportowców jak Bedorf, czy Pudzian żeby kwoty za walkę były porównywalne jak za Jun-Oświeciński. Nieśmieszny żart wydawać by się mogło poważnej organizacji. To jest jakiś rodzaj patologi. Nie wiem, czy tam muszą siedzieć cicho i się głupio uśmiechać ci zawodnicy, którzy widzą co się właśnie odwala od jakiegoś czasu, czy po prostu im ta sytuacja odpowiada, bo nie stać ich na postawienie się temu cyrkowi.

 5. To jest poniżające dla takich sportowców jak Bedorf, czy Pudzian żeby kwoty za walkę były porównywalne jak za Jun-Oświeciński. Nieśmieszny żart wydawać by się mogło poważnej organizacji. To jest jakiś rodzaj patologi. Nie wiem, czy tam muszą siedzieć cicho i się głupio uśmiechać ci zawodnicy, którzy widzą co się właśnie odwala od jakiegoś czasu, czy po prostu im ta sytuacja odpowiada, bo nie stać ich na postawienie się temu cyrkowi.

  Z drugiej strony to jest trend ogólnoświatowy. Chociaż nie aż do takiej przesady – wątpie, czy CM Punk dostanie taką kase jak Miocic czy Conor.

  Bo tutaj mamy największą gwiazdę KSW, Pudziana, i gówno, które jest odpowiednikiem CM Punka, czyli Oswiecimski.

 6. Z drugiej strony to jest trend ogólnoświatowy. Chociaż nie aż do takiej przesady – wątpie, czy CM Punk dostanie taką kase jak Miocic czy Conor.

  Bo tutaj mamy największą gwiazdę KSW, Pudziana, i gówno, które jest odpowiednikiem CM Punka, czyli Oswiecimski.

  Sytuacja CM Punka jest dla mnie pewnego rodzaju nieporównywalna. Bo w całej te "zabawie" w wrestling musisz naprawdę ciężko harować żeby być na tym topowym poziomie. I też zupełnie inaczej patrzyłem na debiut Mariusza, który nie tylko dźwigał sobie ciężarki, a ciężko harował żeby być na topie w swojej dyscyplinie.

 7. Kwoty walk Bedorf vs Pudzianowski i Oświeciński vs Jun są bardzo zbliżone. To naprawdę duże pieniądze, na szczęście dzięki systemom PPV udaje nam się takie rzeczy zestawić.

  Wow, i to dzięki PPV no w szoku jestem, a coś wcześniej mówili że dzięki PPV sprowadzać będą LEPSZYCH zawodników a nie cyrkowców jak Jun czy konfident…

 8. Taki trend najbardziej świadczy o publiczności, masy nie chcą się edukować, czytać i myśleć, wolą prostą papkę. Organizacje to widzą i jako przedsięwzięcia komercyjne dostarczają im dostosowany do ich poziomu produkt.

  Każdy kumaty kibic widzi, że mma nie jest dla Pudziana odpowiednią dyscypliną, facet radzi sobie tylko dlatego, że jest od lat prowadzony za rękę.

  Ale najbardziej w tym całym pierdolniku zawiódł mnie Bedorf, kiedyś w niego uwierzyłem, i wyszedłem na jelenia.

 9. :stevecarell:

  Powtarzam to juz od dawna- finansujecie cyrk i pozniej takie gowno serwuja. Ja sie jakis czas temu opamietalem i zlotowki nawet nie doloze juz wiecej do tego chlamu… Kurwa ludzie placa zeby konfident mial wyplate…

 10. Powtarzam to juz od dawna- finansujecie cyrk i pozniej takie gowno serwuja. Ja sie jakis czas temu opamietalem i zlotowki nawet nie doloze juz wiecej do tego chlamu… Kurwa ludzie placa zeby konfident mial wyplate…

  :goddamnright:

 11. Kwoty walk Bedorf vs Pudzianowski i Oświeciński vs Jun są bardzo zbliżone. To naprawdę duże pieniądze, na szczęście dzięki systemom PPV udaje nam się takie rzeczy zestawić.

  Można by było mówić o tym pojedynku z Bedorfem jako o eliminatorze, gdybyśmy nie wprowadzili systemu 5×5 w walkach mistrzowskich, bo Mariusz uważa, że może to być dla niego problem.

 12. To smutne, że takie ścierwo, które ani nie jest aktorem, ani fighterem, tylko zwykłym życiowym piskorzem, dostaje taką kasę jak Pudzian i Bedorf.

  Zgłaszam do prokuratury oraz fundacji "Hejt Stop". Przykre jest to, że takie chamskie odzywki wobec pana Oświęcińskiego są tutaj tolerowane, natomiast nazwanie zawodniczki X "ulaną" doprowadziło niemalże do zamknięcia forum. Panie Halibutu proszę o większy szacunek w stosunku do tego prawilnego dobrego chłopaka.

  Mariusz cieszy się, że ma możliwość walczenia teraz z byłym mistrzem KSW. Można by było mówić o tym pojedynku z Bedorfem jako o eliminatorze, gdybyśmy nie wprowadzili systemu 5×5 w walkach mistrzowskich, bo Mariusz uważa, że może to być dla niego problem. Pudzianowski nie jest zawodnikiem, dla którego liczą się te najwyższe laury, choć zaczyna o tym myśleć intensywnie od kiedy stał się pełnoprawnym zawodnikiem. Cieszy mnie to, że Mariusz jest szczery i mówi nam o takich rzeczach otwarcie, chcielibyśmy zestawić go w walce o pas, jeśli wygra z Bedorfem, ale czas pokaże wszystko.

  Bardzo dobre, po 10 latach zawodowych walk pan Pudzianowski zaczyna intensywnie myśleć o starciach 5×5, być może przed swoją 60 się wyrobi i się uda. Cierpliwy to i kamień ugotuje. Dywizji FrikFajt jest dumna z takiego zawodnika.

 13. To, że ten cały Erko Jun dostanie jakoś wyjątkowo dużo pęgi to można sobie między bajki włożyć.

  KSW masowo nigdy nie wyjdzie poza polskiego odbiorcę i przepłacanie zagranicznego zawodnika nie miałoby sensu. Chyba, że traktują to jako formę połechtania swojego ego i cele biznesowe nie mają aż takiego znaczenia.

  Gdyby chcieli wydać na kogoś dużo pieniędzy to wzięliby jego odpowiednik z polskiego podwórka, jakiegoś Jaglaka albo kogoś w tym stylu.

 14. Nie oglądam. Jak tylko zobaczyłem zapowiedz tego calego "kulturysty" z aktorem ktory prawie umarl w ostatniej walce pierdole takie mma, mam nadzieje ze KSW odczuje to z czasem po kieszeni, nie mowie ze przeze mnie ale prawdziwi fani przestana ogladac bo nie kurwa, za amatorow placil nie bede.

 15. Najpierw były nadzieje na coś poważnego, potem rozczarowanie i zainteresowanie pojedynczymi, ciekawymi pojedynkami, pojawiającymi sie w rozpiskach gal KSW. Teraz dolaczyla jeszcze świadomosc, że wszystkie te walki są absolutnie o nic, poza kasa dla właścicieli i ewentualnie zawodników. Z ekonomicznego punktu widzenia to jak najbardziej ok., ale coraz wiecej osób chce oglądać rozwój ulubionych zawodnikow zwieńczony konfrontacja z faktyczną czolowka ich kategorii, a nie w catchweightach z legendami.

 16. Powtarzam to juz od dawna- finansujecie cyrk i pozniej takie gowno serwuja. Ja sie jakis czas temu opamietalem i zlotowki nawet nie doloze juz wiecej do tego chlamu… Kurwa ludzie placa zeby konfident mial wyplate…

  Ja tez juz jakis czas temu przestalem to sponsorowac.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.