• Teraz są te ostatnie dwa tygodnie, w których dopinają się wszystkie szczegóły związane z galą. Przygotowania trwają mniej więcej od 3 miesięcy.
  • Na frekwencję na gali KSW 44 nie narzekamy, Ergo nigdy nas nie zawiodła. Tempo sprzedaży biletów jest nieco słabsze niż rok temu, bo wiadomo, w tym okresie mieliśmy Narodowy, a dodatkowo teraz robimy w pierwszym półroczu 3 gale, a nie jak zawsze 2. Liczymy na komplet mimo wszystko.
  • Scenariusz filmu „Klatka” jest naprawdę dobry, wszyscy mówią, że to będzie hit a my cieszymy się, że KSW jest częścią tego projektu.
  • Poza linią odzieżową, klubem sportów walki i platformą TV niedługo otwieramy sport bar.
  • Każde przedsięwzięcie w pewnym momencie chce się rozwijać i dlatego szukamy nowych możliwości. Cieszymy się, że KSW ma już taki status, jaki ma i dlatego chcemy wycisnąć z tego jak najwięcej. Jeśli pojawiają się możliwości – my je wykorzystujemy.
  • Kwoty walk Bedorf vs Pudzianowski i Oświeciński vs Jun są bardzo zbliżone. To naprawdę duże pieniądze, na szczęście dzięki systemom PPV udaje nam się takie rzeczy zestawić.
  • Tworząc fight card na galę żyje się każdym nazwiskiem i każdą walką, dlatego ciężko mi powiedzieć, na którą czekam najbardziej, bo to po prostu wszystko jest dla nas jakieś emocjonujące. Ciekawi nas czy zawodnik, który debiutuje w KSW zaspokoi nasze oczekiwania i czy postawimy też na niego w przyszłości. Chyba że oczywiście mówimy o nagłych wypadkach i zawodnikach „last minute”. W tej karcie 80% było przemyślane.
  • Mariusz cieszy się, że ma możliwość walczenia teraz z byłym mistrzem KSW. Można by było mówić o tym pojedynku z Bedorfem jako o eliminatorze, gdybyśmy nie wprowadzili systemu 5×5 w walkach mistrzowskich, bo Mariusz uważa, że może to być dla niego problem. Pudzianowski nie jest zawodnikiem, dla którego liczą się te najwyższe laury, choć zaczyna o tym myśleć intensywnie od kiedy stał się pełnoprawnym zawodnikiem. Cieszy mnie to, że Mariusz jest szczery i mówi nam o takich rzeczach otwarcie, chcielibyśmy zestawić go w walce o pas, jeśli wygra z Bedorfem, ale czas pokaże wszystko.

1 KOMENTARZ

  1. Nie oglądam. Jak tylko zobaczyłem zapowiedz tego calego "kulturysty" z aktorem ktory prawie umarl w ostatniej walce pierdole takie mma, mam nadzieje ze KSW odczuje to z czasem po kieszeni, nie mowie ze przeze mnie ale prawdziwi fani przestana ogladac bo nie kurwa, za amatorow placil nie bede.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.